24 kameralı sistem

dvr kullanırsan diğer birçok seçenek için sistemi geliştirebilirsin .bilgisayar sistemini deneme.

neden insanları yanlıs yönlendiriyorsun arkadasım anlamadım ben şimdi..

sen nasıl bilgisayarı diğer bütün özellikleri geliştiremiyorsun ya bu nasıl bir cevaptır arkadasım:mad: :mad: :mad: :mad:
en basit örneği vereyimmi şimdi ben sana bilgisayarı her işinde kullanırsın yani bir bilgisayarda evin. işyerin, senin bütün işlerini yaparsın word exel hesap kitap.....yani hersey bilgisayarı dvr yaparsın diğer özellikler de sana hediye kalır dvr ı nasıl bilgisayar yaparsın???????
sen bana de ki bilgisayarda dvr ın şu özelliğini yapamazsın ben sana cevaba hazırım
aha da benim sana sorum dvr da kamera kayıt gösterim uzaktan izleme işleminden baska ne yaparsın onları söyle bana :D:p

bilmiyorsan de ki ben yapamadım..yapamazsın kelimesini neden kullanıyorsun

neden insanları yanlıs yönlendiriyorsun arkadasım anlamadım ben şimdi..

sen nasıl bilgisayarı diğer bütün özellikleri geliştiremiyorsun ya bu nasıl bir cevaptır arkadasım:mad: :mad: :mad: :mad:
en basit örneği vereyimmi şimdi ben sana bilgisayarı her işinde kullanırsın yani bir bilgisayarda evin. işyerin, senin bütün işlerini yaparsın word exel hesap kitap.....yani hersey bilgisayarı dvr yaparsın diğer özellikler de sana hediye kalır dvr ı nasıl bilgisayar yaparsın???????
sen bana de ki bilgisayarda dvr ın şu özelliğini yapamazsın ben sana cevaba hazırım
aha da benim sana sorum dvr da kamera kayıt gösterim uzaktan izleme işleminden baska ne yaparsın onları söyle bana :D:p

bilmiyorsan de ki ben yapamadım..yapamazsın kelimesini neden kullanıyorsun
tabi sen gidip 20 dolara dvr kart alırsan o kartla hiçbirseyi geliştirmezsin gel ben sana vereyim dvr kart ta kart gör

24 kamera kurmak isteyen arkadaşım;

sahanın bir topolojisini çiz, kameralarını yerleştir, arasındaki metrajları yaz sana güzel bir proje çıkartalım.ister coax, ister network, ister wireless, ister analog nasıl aktarmak istiyorsan yapılır. Sadece iş bütçe de biter.

sebep bilgisayar işlemcilerinin data aktarımı konusunda daha hızlı ve verimli olması. bu birincisi 2.si ise ister kayıt cihazı olsun ister DVR kart acemi ellerde ikiside düzgün çalışmayacaktır. uzaktan izlemede çok iyi sonuçlar veren kayıt cihazları da var. biraz araştırın. bir şeye tu kaka demeden önce biraz düşünün. bu yazılanları bir sürü insan okuyor. daha dikkatli lütfen.

merhaba 24 kameralık sistem olmaz diyen arkadaşım henüz 64 kameralık dvr kartı görmedi sanırım birde arkadaşım güvenlik kameralarıyla bir etkinliği çekip ticari olarak satmayı düşünüyorsan bence vazgeç kuracağın sistem uçuk fiyatlarda olabilir bu işi yapan profesyonel firmalar var onlara danış senin 24 kamera ile yapmaya çalıştığını daha ucuza daha az kamera ve daha kaliteli olarak yapabilir

arkasaşım hangi marka cihaz kullandım bu çok önemli birde ip üzerinden mevcut ağdan görüntü göndreceksen evet olabilir biz kesinlikle sistemi kurduğumuz yerdeki kuruu bilgisayar ağını kullanmıyoruz kablolamayı kendimiz yapıyoruz ve gerekirse çift ethernet kartı takıyoruz pc lere

Burdaki arkadaşlar genelde hepiniz haklısınız ama arkadaşın butcesını bılmeden yprum yapmak doğru değil Pelco veya Panasonic al desek alacak mı

KARDEŞİM 24 KAMERA KURMAK ISTIYOSUN OK NO PROBLEM BÜTCEN NEDİR? BU SORU ONEMLI...

24 kameralı bır sıstem pc alt yapılı olur olmaz deıl ama saglıklı bır sıstem olmaz yanı kalıtelı bır kayıt cıhazlı sıstemle kıyaslıyamassın.Bence sızın yapıcagınız kalıtelı kayıt cıhazları kullanarak bır sıstem kurmak.

24 kameralı bır sıstem pc alt yapılı olur olmaz deıl ama saglıklı bır sıstem olmaz yanı kalıtelı bır kayıt cıhazlı sıstemle kıyaslıyamassın.Bence sızın yapıcagınız kalıtelı kayıt cıhazları kullanarak bır sıstem kurmak.

Çok peşin kanıya varmışsınız.
Değil 24, 36 kameralı sistem dahi kurdum pc üzerine. 3 senedir gayet stabil bir şekilde çalışıyor . Alacağınız performans kullandığınız dvr kartın nitelikleri ve bilgisayarın kapasitesi ile doğru orantılı olacaktır. Bilgisayarda kullanacağınız psu dan kasanın soğutma sistemine kadar her ayrıntı önemlidir.
Montajcının bilgi ve beceri seviyesi de önemli tabiiki.

Çok peşin kanıya varmışsınız.
Değil 24, 36 kameralı sistem dahi kurdum pc üzerine. 3 senedir gayet stabil bir şekilde çalışıyor . Alacağınız performans kullandığınız dvr kartın nitelikleri ve bilgisayarın kapasitesi ile doğru orantılı olacaktır. Bilgisayarda kullanacağınız psu dan kasanın soğutma sistemine kadar her ayrıntı önemlidir.
Montajcının bilgi ve beceri seviyesi de önemli tabiiki.

Hayır cok peşin kanıya varmak denılemez siz bu sistemi pc de kurabilirsiniz gayet ıyı fiyatlara ve sadece guvenlık ıcın kullanıyorsa. Fakat musterıler genellıkle hem kamera ıcın hemde orda bos durmasın benımde ısımı gorsun programlarımı kurup kullanıyım dusuncesınde oluyor vede bu dusunceyı uygulamaya kalktıgı zaman sorunlar ust uste gelıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,972
Son üye
Emirhan6161

Yeni konular

Geri