22 KW motor üçgen calisirsa bi problem olurmu

demir2135

Üye
22 kw motor ucgen çalışırsa bi problem olurmu

Sent from my GT-I9300 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
22 kw motoru zaten mecbur yıldız ücgen olmak zorunda başka türlü motora yol veremessin yada soft starter kullan

Özel trafonuz varsa ve bu motora direkt üçgen yol verirken oluşucak demeraj akımını karşılayabilirse bir problem olmaz

demeraj akımından dolayı elektrik aldığınız hattı etkilemediği sürede her güçteki ve etiketindeki değerler uygunsa direk üçgen çalıştırabilirsiniz. bazı yerlerde motorlar makinenin momentini yenmek için direk üçgen çalıştırılır.

elektrik şebekene güveniyorsan sağlamsa neden olmasın.

Öncelikle Selamun Aleyküm projemde kullanmam için bana bir motor lazım Yaklaşık 100 kg cekicek (Bisiklete takacagım) Bunun için bana redüktörlü motor almamı söylediler (cam silgi motoru) 12 voltla yapmayı düşünüyorum bana yardımcı olacak herkezin mesajlarını bekliyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri