2014 mezunu elektrik elektronik mühendisi bayan

eskişehirde bir tanıdığım var adam bont çantayla fabrıkaları geziyor yaptığı iş PLC proğramlama nekadar piyasada proğramlama yapan varsada adam çevre edınmış fabrıkalar bu adamdan başkasına el surdurmuyor makınelerıne demek istedığım yazılım işi az iş değil :) yaşim 60 genç olsam balıklama girerim bu işe

bence hepsinden önce elektrik elektronikle ilgili olarak hangi dalda çalışmak istediginize karar verin sonrasında ona yakın bir iş seçin derim kendi görüşümdür... her dalın kendini profesyonelleştiren programları vardır mesela çizimciler eplan autocad elcad kullanırken yazılımcılar step 7,, SoMachine,,twido kullanır Scada üzerine profesyonel çalışan arkadaşlarım vijeo citect ve win cc kullanır bu liste uzarda gider.... ama başlangıç olarak hangi dalda çalışırsın onu belirle

teşekkürler.

eskişehirde bir tanıdığım var adam bont çantayla fabrıkaları geziyor yaptığı iş PLC proğramlama nekadar piyasada proğramlama yapan varsada adam çevre edınmış fabrıkalar bu adamdan başkasına el surdurmuyor makınelerıne demek istedığım yazılım işi az iş değil :) yaşim 60 genç olsam balıklama girerim bu işe

Yazılım bana baya bi zor geliyor. Temel seviyede C görmüştük dersi ilk alışımda geçtim ama zordu her mühendis programcı olamaz gbme geliyor hele ben hiç olamam sanırım :) teşekkürler

Benim anlamadığım hayatın kendisi bir politik alan istesende apolitik olamazsın.Her kurulan kurum aynı zamanda taraftır ama öyle ama böyle.Siyaset yapmak eğer olumsuz bir şeyleri görüp dillendirmek ve bunun olmaması için mücadele etmekse elbette olacaktır.Ne isteniyor ki herkes apolitik olsun hiçbirşeye uğraşmasın şükretsin .İnsanlar politize oldukça herşey yerini bulur.Bayan arkadaş yazısına başlarken yazdıkları bile ister istemez siyasi bir yön almıştır.Kadınların iş hayatındaki durumu,işssizlik,vb.Dolayısı ile türkiyede siyaset sürekli bulaşılmaması gereken bir şey gibi düşünülmüş sadece burjuvalara has bir şeymiş gibi kanıtsatılmış.

Sisteme entegre olamayan tarafsızlık yerine fanatik karşıtlığı seçen bir oluşum sistemin kangren olmuş bir parçasıdır ve kesilmeye mahkumdur.
Ha bu arada Ankaradaki Emoyu gittim gezdim gördüm bir kaç şehirde gezdim kimsenin cürmü yetmez kapatmaya haberin ola sayın abim

Kardeşler ben makina mühendisiyim . Aylık dergi gelir adresime . Hicret takvimi gibi ,yarıdan fazlası o ay geçmişte olan olayların Yıldönümü hatırlaması gibi , Madımak , Berkin , bilmem ne diye . Terörist misin mühendis mi ? Mühendis odasımısın kanarya sevenler derneğimi ?

Kardeşler ben makina mühendisiyim . Aylık dergi gelir adresime . Hicret takvimi gibi ,yarıdan fazlası o ay geçmişte olan olayların Yıldönümü hatırlaması gibi , Madımak , Berkin , bilmem ne diye . Terörist misin mühendis mi ? Mühendis odasımısın kanarya sevenler derneğimi ?
Aman Haldun dikkat et sen dergiyi Işid yerleştirmiş olabilir yada kanaryalar seni kendine zihnen yakın görmüş olabilir! :)

Son düzenleme:
Okul herşeyi öğretmiyor. Bilmediğini sormaktan utanma. Kendini geliştirmeye çalış. Genç beyinler çok kolay öğreniyor. Yapamam edemem demeyeceksin. Yapanlar sizden çok bilgili becerikli değil. Günümüzde her şey çok kolay. İnternetten herşeyi arayıp bulabiliyorsun. Sitelere yazdığında pek çok kişi yardım etmek için sıraya giriyor. 35 yıl önce böyle değildi Koşuşturmak zorundaydık. Beraber çalıştığın hiç kimse bilgisini paylaşmak istemezdi. Bilgiyi nerede arayacağımızı bilemezdik. Sadece kitaplar vardı. Onu da bulabilirsek. Üzme tatlı canını. Her şey çok kolay olacak. Acele etme. Bir yerden başlamak lazım. Başarılar dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri