2 yıllık bu bölümlerden hangisi sizce ?

ankara gibş bir yerde ben bitirsem bu bölümü ne kadar maaş alıırım ?
Çalışacağın firmaya bağlı bu durum ama eğer bu iş de çok iyi usta olursan çalıştığın işin dışında ek olarak kendine iş de bulabilirsin.

Özel bir üniversite sağlık okusam o kadar para vermeye değermi sizce ?

2 yıllık okuyacaksan hiç okuma daha iyi daha çok çalış 4 yıllık oku özel veya devlet farketmez 2 yıllık okuyacaksın 15 yılda işi ögrenmek için çabalıyacaksın iyi bir para kazanabilmek için ama 4 yıllık oku işi bilmesende 2 yıllık okumuş 15 yıl emek vermiş kişiden daha fazla para kazanırsın kendi işini yapabilmen daha kolay olur. 2 yıllık okursun iş kurarsın ama başkalarının diplomasına ihtiyacın olur her zaman.

2 yıllık sayısalcıysan elektrik,mekatronik bölümlerini öneririm veya plc otomasyon sistemlerini öğreten bir bölüm.

o zaman Kontrol ve otomasyon bölümü daha iyi olur bence birde kumanda çizimini geliştirirsen iş bulman daha kolay olur ankara da önce senin çalışma azmin önemli bir işyeri için ben bu işi yapmam diye iş seçersen patronlarda seni seçer işe yaramaz diye.

2 yıllık devlette elektrik bölümleri okumak mı ? yoksa 2 yıllık özel ünivesite sağlık okumak mı ?

Bu memlekette iş garantisi sadece sağlık alanında var.
Ama kan görünce bayılmamanız gerekiyor. :)

2 yıllık biyomedikal düşünüyorum iş bulma imkanları nasıl acaba ?

Forum istatistikleri

Konular
128,463
Kullanıcılar
450,402
Son üye
FurkanYAPC

Yeni konular

Geri