2-In-1 VGA Balun CAT5 Extender + Stereo Audio Balun CAT5 Extender

By-CoD3rS

Üye
kamera işi ıle ugrasan arkadasımlarm hep basına gelır bu olay
musterı 200 metre ılerıdekı bekcı mobosuna kamera goruntulerını ıster
mecburen hep dvr cıhazımızın compozıt cıkısını kullanırız ve egerkı moboda bır tuplu televızyon yoksa (bızım aramızda ayıp örten) ve lcd led tv yada plazma varsa kesın goruntu camur gıbı olur ve hıc memnun kalmassınız zaten o goruntuden memnun kalan adamdada goz zevkı yokdur ayrı konu :):):)

neyse konumuza gelelım
kamera ıslerını yapdıgım fabrıkanın muduru 200 mt ılerı goruntu vermemı led tv olacagını ve cam gıbı goruntu ıstedıgını soyledı heh dedım ayvayı yedık :)
100 mt sonra vga yok 60 mt sonra hdmı splitter le guçlendırıp gonderım dedım 60 mt de elektrık yok gunes enerjılı bır enerjı temın edım dedım malıyet cok :):)

dedım bnc den gonderıp wga ya cevırım bılıyorum daha berbat bısey cıkacak ortaya

ya dedım bı cıhaz olmalı bunun ıcın ve bu urunu buldum 2-In-1 VGA Balun CAT5 Extender + Stereo Audio Balun CAT5 Extender meslektaslarım bu urunu 100/1000 onerırım gercek vga goruntusu ıle bırlıkde ses dahıl ve 300 mt mesafeye kadar
sadece Cat5/6 kablo ıle eszamanlı aktarıyor

ben bu cıhazı 200 mtrede cat 6 kablo ıle kullandım ve en ufak bır parazıt dahı yok ve memnun kalmayan meslegını bırakır o derece :):):) kolay gelmesi dılegıyle

öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim. bu cihazı nereden ve ne kadara temiz edebiliriz.

sıtede 102 $ demıs ama bız 150$ + kdv aldık okmeydanı perpada adam no name getırıp kendı ısmını basmıs ustune

bence çok yararlı bir paylaşım tsk...

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Geri