2. el vinç

redskymuscular

Katılımcı Üye
selamlar

tesisimizde 15 ile 20 ton arasinds degismekte olan 3 adet çift kolon tavan vinci bulunuyor.
genel Müdürümüz bunlari benden satmami istedi.
acaba bu vinclerin 2. el piyasasi var mi
teki 5 sene evvel 160 000 tl ye alınmış.
acaba satilabilir mi

google amca da 2nci el satılık tavan vinci diye aratın bir çok ilan sitesi görürsünüz. birine ilan verin illaki bir müşteri çıkar.

bu konuda ilanimiz var
tesekkur ederiz.
bize bu isleri yapan ozel aracilar olduğu söylendi. yüzde 70 i vinç firmasi baglantili. belki bu araci abilerden biri bu forumda takiliyordur diye bi ilanda burdan yayinlamak istedim

selamlar

tesisimizde 15 ile 20 ton arasinds degismekte olan 3 adet çift kolon tavan vinci bulunuyor.
genel Müdürümüz bunlari benden satmami istedi.
acaba bu vinclerin 2. el piyasasi var mi
teki 5 sene evvel 160 000 tl ye alınmış.
acaba satilabilir mi
Ben bu olayda farkli bir noktaya takildim. Bir personelden ne cok sey bekleniyor :) sanki al su yuz lirayi iki ellilik yap der gibi vinc sat denmis.
Bu arada sirketteki is taniminiz ne tam olarak. Sirket icin baska sorulariniz da olmustu sanirim

bakim onarim
isletme sorumluluğu
is güvenliği (c sinifiyiz henüz)
alim satim
ISO kalite evrak hazirlama
arada şoförluk (src de al dediler)
şükür yetistigimiz kadar yapiyoruz

21nde topraklama egitimine katilip topraklama evrak ve olcumlerinde de disari bagimliligi bitirmeyi planliyoruz

Amin. cok sukur halimden memnunum. baska tesislerde bu isleri birakin elektrik islerinde bile 2 3 birim bulunmakta.
ben ise 2 3 alanda kendimi yetisiriuor olmaktan cok memnunum

Amin. cok sukur halimden memnunum. baska tesislerde bu isleri birakin elektrik islerinde bile 2 3 birim bulunmakta.
ben ise 2 3 alanda kendimi yetisiriuor olmaktan cok memnunum
İş hayatının aferini yok fırçası çoktur , koltuğunuzda bir çok karpuz taşırken kimse size aferin demez , düşünce de fırçayı basarlar, yeri gelince de ezerler. Yaptığınız ve yapabildiğiniz iş alanını daraltın bence.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,360
Kullanıcılar
451,848
Son üye
slhtnozkk1

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri