154/34,5 kV trafo buşing

king_boy

Üye
Arkadaşlar kolay gelsin fotoda görüdüğünüz 154/34,5kV trafo iki adet buşing çıkıyor ve trafonun tankına bağlanıyor . xt-ct. trafonun bağlatı grubu YNyn0d teşekkürler

Ekli dosyalar

• 1234.jpg
    1234.jpg
    225 KB · Görüntüleme: 63
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bağlantı grubu sonundaki d yanlış oldu sanırım. Bildiğim kadarıyla bu uçlar trafo sekonderinin tek fazına bağlı akım trafosunun sekonder uçları. Kullanılmadığı için köprülenmiş. Bir ara bende kafaya takıp araştırmıştım. Sorularıma tamamen yanıt bulamasam da kısmen bilgi edinmiştim...

Bağlantı grubu sonundaki d yanlış oldu sanırım. Bildiğim kadarıyla bu uçlar trafo sekonderinin tek fazına bağlı akım trafosunun sekonder uçları. Kullanılmadığı için köprülenmiş. Bir ara bende kafaya takıp araştırmıştım. Sorularıma tamamen yanıt bulamasam da kısmen bilgi edinmiştim...
d harfi yanlış değil trafoda tersiyer sargı var . Usta pek açıklayıcı olmadı ama cevabın için teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri