1200 VA SO WATT KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI

Corwin

Üye
bu aralar bi kaç yerde 1200 VA SO WATT KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI
gördüm ve bende almak istedim bilgi toplamak için gezerken bu forum sitesini buldum. bayaa bi konuları okuduktan sonra sizlere bi soru sormak istedim. bunun tanıtımında diyorki 1 pc 100 dakika 2 pc 50 dakika çalıştırır. içeriğini tam olarak bilmiyorum. fiyatıda makul geldiği için sizlere sorayım dedim şimdi aldıktan sonra 10 dakika giderse kendimi haliyle iyi hissetmem.

sizce bu ürün bu kadar gider mi? yoksa normal bi ups alıp içindeki aküleri değiştirmek mi daha avantajlı yardımcı olursanız sevinirim...
teşekkürler...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ne kadar süre dayanacağını bilmek için ah değerlerini bilmek gerekir. yani 10 ah bir akü 10 amperde 1 saat çalışır gibi. yük artıkça süre doğrusal olarak değişmez. yani 20 amperde normal hesapta 0.5 saat gitmesi gerekir. ama uygulamada bu sürenin altında olur.

içinde 3 tane akü var.
output 50/60 hz 375 w max cos:0,6 ama akülerin ne tip olduğunu ve kaç amper olduğunu bilmiyorum. satıcıya güven duymak lazım bu konuda sanırım. deneyen birini de bulamadım. en güzeli bi ups alıp onun pillerini değiştirmek sanırım. sonuç olarak ben tek pc çalıştıracağım ve elektrik gittimi en az 30 dakika gelmiyor buralarda ona göre bişeyler yapmam lazım...

eğer akülerin sağlamsa seni 30 dakika idare eder.

yardımlarınız için teşekkürler...

içinde 3 tane akü var.
output 50/60 hz 375 w max cos:0,6 ama akülerin ne tip olduğunu ve kaç amper olduğunu bilmiyorum. satıcıya güven duymak lazım bu konuda sanırım. deneyen birini de bulamadım. en güzeli bi ups alıp onun pillerini değiştirmek sanırım. sonuç olarak ben tek pc çalıştıracağım ve elektrik gittimi en az 30 dakika gelmiyor buralarda ona göre bişeyler yapmam lazım...

ARKadaşım sowatt bende çok vardı elimde cihaz çok kaliteli ve ucuz sen ona 17 amper aküleri bağla saatlerce kullan

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri