12 v ledi 5 v ile çalıştırma

:) "az ilerde bulamam" ... imla kurallarına uyun yanlış anlaşılma bertaraf olsun.

Pwrbank ların mikro usb soketi şarj etmek amaçlıdır. Sizin bu modüldeki soketi A tipi erkek soketle değiştirmeniz veya kabloyu buna göre, bu haliyle tedarik etmeniz gerek.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
:) "az ilerde bulamam" ... imla kurallarına uyun yanlış anlaşılma bertaraf olsun.

Pwrbank ların mikro usb soketi şarj etmek amaçlıdır. Sizin bu modüldeki soketi A tipi erkek soketle değiştirmeniz veya kabloyu buna göre, bu haliyle tedarik etmeniz gerek.
Tam anlamadım ama 3608 üzerindeki soket dışı mikro usb sarj cihazının da bir ucu mikro usb erkek diğer ucu a tipi erkek yani uyar diye düşünüyorum yada anlatmak istediğinizi anlayamadım

Mt3608 in micro girişinden 5 volt verebilir,
Yada in artı eksi girişlerine 5 volt verip,
Out eksi artı çıkışlarından 12 volt çıkış alacaksınız.

elektronikçin varsa o bilir zaten 5 volt adaptörü bağlarken (-) eksi kutup üzerine anahtarı bağlayacak, mesafe konumu siz dizayn edeceksiniz

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri