11 kw motor yol verme yardım

forewer16

Üye
11 kw lık motora yıldız üçgen yol verilecek, en uygun malzeme seçimi ne olmalı arkadaşlar. Kontaktör ve termik.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Umarım tablo işinizi görür

Ekli dosyalar

• LastScan.jpg
    LastScan.jpg
    106.8 KB · Görüntüleme: 460
kardeş kullanmak istediğin malzeme kataloğunu bul arkasında seçim klavuzu var. örneğin internetten siemens kataloğu indir arkasında malzeme seçim cetveli var.

arkadaslar siemens yıldız üçgen malzeme termık secımı tablosu lazım rusyada calısıyorum ama ruslara anlatmak zor acıklamak gereksınım var kontaktopr vede termık sectığım halde onlara anlatmakta zorlanıyorum sıemens kataloğun secım tablosunu verebılırmısınız

arkadaslar siemens yıldız üçgen malzeme termık secımı tablosu lazım rusyada calısıyorum ama ruslara anlatmak zor acıklamak gereksınım var kontaktopr vede termık sectığım halde onlara anlatmakta zorlanıyorum sıemens kataloğun secım tablosunu verebılırmısınız

Ekteki belge işinize yarar.

Ekli dosyalar

• Siemens Kontaktör Seçim Cetveli - 3TB3TF3TH.pdf
    1.2 MB · Görüntüleme: 386
  • Siemens Kontaktör Seçim Cetveli (jpg).rar
    2.3 MB · Görüntüleme: 138
arkadaşlar sizden hesaplama tablosu aldım ama silindi ve şimdi bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim yıldız üçgen gen içindi

tablo için çok teşekkür ederim çok aydınlatıcı oldu benim için emeğiniz için teşekkür ederim
saygılarımla;)

merhaba onur..ekte gönderdiğin tabloyu ve buna benzer eğer elinde döküman varsa rapid yada 4 shared ' a atabilirmisin.Resim olarak kaydettiğimizde okumakta sıkıntı çekiyoruz.

Resim üzerine tıklayıp açtığınızda, resim üzerine tekrar tıklayıp, açılan yeni pencerede resmin orijinal boyutunu görebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,317
Kullanıcılar
450,153
Son üye
bayekofsiwa

Yeni konular

Geri