10 dakİka ÇaliŞacak 3 saat duracak

arkadaşım bu iş için en idael olan flaşör röle kullan ...istediğin şekilde ayarlayabilirsin

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Piyasada mekanik zaman saatleri var (tırnaklı) 24 saatlik periyotta en azı 15 dk olmak koşuluyla ister 10 saat durup 3 saat çalıştırma istersende aklına gelen herhangi bir periyotta on off çıkışlar alabilirsin no kontağına motorunla uyumlu güçte bir kontaktör bağlar çalıştırırsın bu mek zmn saatleri çok ucuz ben kullanıyorum.hiç şikayetim olmadı istediğin yükü sürebilirsin sorunsuz

Merhaba arkadaşlar şu kuyu işi ilgimi cekti bence 1 adet 1 ila 60 dakika rası çalışacak normal zaman rölesi alırsan 1 adet te legrant ın 24 saat lik zaman rölesi 24 saat lik zaman rölesinin acıgından 60 dakikalık zaman rölesini calıştır sonra 60 dakikalık zaman rölesinin acıgından kontaktörü calıştır 24 saatlik zaman rölesini 3 er saat aralıklarla ayarla tırnaklarını sonra 60 dakikalık röleyi 10 dakikaya ayarla ömür boyu rahat et

sıvı seviye doğru ama
çok sık olarak devre açıklıp kapanacak tır bu da zamnla motora zarar verebilir
bence

kardeşim güzel bir fikir otomatik kumanda yapacaksak flaşörlü röle tam kendisi

kardeşim flaşörlü zaman roölesini alırsın bir motoru çalıştıran kumanda devresini çizersin zaman rolesinin [no] yani kapalısından motor 10 dakka çalışır sonra durur 3 saate ayarlarsın 3 saat sonra tekrar çalışır bu devreyle istediğin zamanı ayarlarsın bu kadar

Flaşörü boşver prize takılanlar çok güzel ama en kalitelisini de almak gerek malum oyuncak değil bunlar

a-y-k-u-t arkadsım kuyuya bi samandıra atıp bır kontaktorle işi cozebilirsin su varsa calısır yoksa durur saate neden takılıyosun saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri