0.9v-5v değişken girişli 5v sabit çıkışlı step up yardımm!!

sayın by lent yorumunuz için teşekkür ederim fakat ben o devrede usp çıkışdır diye tahmin ediyorum eğer usp çıkış ise usp portunu söküp 2 tane kablo bağlasam benim projem için işimi görür yanlış mı biliyorum

sayın by lent yorumunuz için teşekkür ederim fakat ben o devrede usp çıkışdır diye tahmin ediyorum eğer usp çıkış ise usp portunu söküp 2 tane kablo bağlasam benim projem için işimi görür yanlış mı biliyorum
Sanırım bu devreyi direk pile bağlayıp şarj edeyim diyorsun. Usb olduğ için çıkışı 5v sabitliyor, arkadaşların tavsiyelerine uy, buraya direk pili bağlama şarj devresi üzerinden şarj et.

yani 1 liralık mal alıp 100 liralık hava basıyoruz o yüzden satmıyor mu adamlar :D
Hangi satırda hangi kelimeden bu sonucu çıkardın?

Sanırım bu devreyi direk pile bağlayıp şarj edeyim diyorsun. Usb olduğ için çıkışı 5v sabitliyor, arkadaşların tavsiyelerine uy, buraya direk pili bağlama şarj devresi üzerinden şarj et.

Hangi satırda hangi kelimeden bu sonucu çıkardın?
    1. Malesef Türkiyedeki müşterilerimiz, müşterilerimizin %1 ini oluşturdukları halde, sorunlu müşterilerimizin %50 den fazlasını oluşturdukları için Türkiyeye satışı durdurduk
yani hem adamların en düşük satış yaptığı biziz hem de en çok sorun çıkaran kesimdeyiz.

1. Malesef Türkiyedeki müşterilerimiz, müşterilerimizin %1 ini oluşturdukları halde, sorunlu müşterilerimizin %50 den fazlasını oluşturdukları için Türkiyeye satışı durdurduk
yani hem adamların en düşük satış yaptığı biziz hem de en çok sorun çıkaran kesimdeyiz.
@T-Tech ben satıcıyla ilgili bi olumsuz yorum gibi anlamışım, yanlış anlama var özür dilerim. Maalesef bi kez daha belirttiğin gibi sorunluyuz sorunun kaynağını biz oluşturduğumuza itiraz ediyor okumayı sevmiyoruz.

arkadaşlar bana yardım ettiğinz için gerçekten çok teşekkür ederim.Şimdi sonuç olarar bu devreyi sipariş edeyim mi işime yarar mı? yoksa etmeyeyim mi ?

sayın tekin gönderdiğiniz pdf i inceledim fakat pdf teki entegre giriş voltajı minimum 3v olarak görüyorum bana giriş voltajı maxımum 2v olan bi entegre lazım bu 2v da sabit deil değişken gerilimli olacak bu entegre galiba benim işime yaramaz.SİZDEN RİCAM http://elektrosolar.blogspot.com.tr/2011/11/5v-voltaj-yukseltici-usb-kart-solar.html şu linkteki devre benim işime yarar mı aradığım devre mi?Sizce bunu sipariş etmeli miyim ? bunu öörenmek istiyorum.Saygılarımla....

konu günceldir arkadaşlar yardım edecek kimse yok mu ?? :(

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri