Şifreli çalışan sistemler

yucel74

Üye
ŞİFRELİ ÇALIŞAN BİR SİSTEMDE ŞİFRE SIRALAMASI 1-3-2-5-4-6 ŞEKLİNDEDİR
ŞİFRE SIRALAMASI 10 SN İÇİNDE doğru olarak YAPILMADIĞINDA ALARM ÇALIŞACAK ŞEKİLDE KUMANDA DEVRESİNİ ÇİZİNİZ ( NOT: tuzak yok )

yukarıdaki soruda şifreleme diyor bunu anlayamadım. Aslında konuyu hiç görmedim. soruyuda yapmaya çalışacam konu hakkında bilgisi olan yardım ederse sevinirim. şimdiden teşekkürler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
konuyu bıraz daha acık anlatırsan yardımcı olmaya calısayım sistem koruma konumundayken herhagı bır pasl aldıgında 10 sny ıcınde sıfre gırılmezse alarm calıcak mı ? yoksa sıfre gırılmeye calısıldıgında 10 sny ıcınde sıfre dogru gırılmezse mı alarm calıcak ?

Bana verilen soruda yukarıda yazdığım gibi zaten onun için bi fikrim yok yani soru yukardaki gibi. soruda sifre sıralaması 10 sn içinde uymazsa alarm çalacak diyor

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri