Ekim Ayı, Ödüllü, Otomatik Kumanda Yarışması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocam 11. soruda "Bandrol işlemi tamamlanınca 2. Motorun enerjisi kesilecek" demişsiniz bandrol işleminin tamamlandığını nerden anlıyacağız.öyle bir sensör mü var yoksa belli bi zaman koyup ona göremi duracak 2. motor

bu cofaso 6.1 in nasıl kullanılacağını anlatan bir kulavuz var mı?(veya site)Ögrenelim bari yapacak birşey yok :)

ahmetnoktacom ' Alıntı:
hocam 11. soruda "Bandrol işlemi tamamlanınca 2. Motorun enerjisi kesilecek" demişsiniz bandrol işleminin tamamlandığını nerden anlıyacağız.öyle bir sensör mü var yoksa belli bi zaman koyup ona göremi duracak 2. motor

Bandrol işleminin yapıldığına dair, bir siviç ya da bir sensör olduğu varsayılabilinir.

eypd ' Alıntı:
bu cofaso 6.1 in nasıl kullanılacağını anlatan bir kulavuz var mı?(veya site)Ögrenelim bari yapacak birşey yok :)

Mesut ' Alıntı:
Cofaso 6.1 ile proje çiziminde zorluk çekiyorsanız, fazla detaya girmeden hazırladığım örnek bir proje çiziminin video kaydını link'ten indirerek izleyebilirsiniz.

11 ve 12 . soruları biraz açıklarmısınız. Tam anlayamadım teşekkürler. ???

mesut bey,ben programı indirdim bir defa çalıştı ertesi gün çalıştıramadım şu mesaj geliyor "can't conect to MySQLDB!" programı silip tekrar indirdim yine çalışmadı.ne yapmam gerekir teşekkürler.

selamlar,

Ben bütün soruları cevapladım. hepsini tek partta göndersem olurmu,yoksa hepsini ayrı ayrı mı göndereceğim. aynen eplanda mı gönderilecek yoksa PDF'e mi dönüştürülecek. devrelerin çalımasını anlatmaya gerek varmı. eplan 5.5 te DIN_WUPE formunda çizilse olurmu sadece IEC formatımı kabul ediliyor.
teşekkür ederim

ahmetnoktacom ' Alıntı:
selamlar,

Ben bütün soruları cevapladım. hepsini tek partta göndersem olurmu,yoksa hepsini ayrı ayrı mı göndereceğim. aynen eplanda mı gönderilecek yoksa PDF'e mi dönüştürülecek. devrelerin çalımasını anlatmaya gerek varmı. eplan 5.5 te DIN_WUPE formunda çizilse olurmu sadece IEC formatımı kabul ediliyor.
teşekkür ederim

Pdf dosyası veya print screen ile ekran görüntüsünü jpg resim formatı ile rar dosyasnda şifrelenmiş olarak konuya göndermeniz gerekiyor. IEC normunda kabul ediliyor. ( Devrelerin çalışmasını anlatmanıza gerek yok )

slm arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mesut bey,

12. soruda
Karıştırma işlemi bittikten sonra boşaltma valfi açılacak ve karışan malzeme 2.banda boşalacaktır. Boşaltma işlemi 5dk sürecektir 2.band  5dk çalışacaktır.

boşaltma işlemi bittikten sonra mı 2. band çalışacak yoksa boşaltma valfi ve 2. band aynı andamı devreye girip çıkacak...
orayı anlayamadım...

ahmetnoktacom ' Alıntı:
Mesut bey,

12. soruda
Karıştırma işlemi bittikten sonra boşaltma valfi açılacak ve karışan malzeme 2.banda boşalacaktır. Boşaltma işlemi 5dk sürecektir 2.band 5dk çalışacaktır.

boşaltma işlemi bittikten sonra mı 2. band çalışacak yoksa boşaltma valfi ve 2. band aynı andamı devreye girip çıkacak...
orayı anlayamadım...

Boşaltma sistemiyle band, aynı anda çalışacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,122
Kullanıcılar
449,826
Son üye
SK.

Yeni konular

Geri