Şehitlerimizi Anma

binbaşı

Onursal Üye
Onursal Üye
Şırnak'ta hain bir saldırı sonucu,dün gece hayatını kaybeden 10 şehidimiz için yas tutuyor ve bu ölümlerin artık bir son bulmasını temenni ediyoruz.Terör örgütleri ve destek aldıkları dış güçler bilmeliler ki,bu vatan tek bir yurttaşı kalması pahasına bile bu kolayca kazanılmamış toprakları,bu yol ve yöntemlerle kolayca ellerine teslim ederek asla pes etmeyecektir.Şehitlerimizin ruhu şad olsun,Allah rahmet eylesin,mekanları Cennet olsun ve artık bu da son olsun diyoruz.

Canımız bu yolda,daha da çok yanabilir,ama bir karış vatan toprağını vermek niyetinde olamayız,asla düşünemeyiz.Bu topraklarda kötü emelleri,planları bulunanlar bu yolla hiçbir şey elde edemeyeceklerini bilmelidirler.Sonunda,inşallah da pes etmek zorunda kalanlar,Yüce Allah'ın izniyle kendileri olacaktır.Bundan en küçük bir kuşkumuz bulunmamalı,yüksek bir moralle geleceğe ve birbirimize,bugünlerde daha çok sarılmalıyız.Bu onları,bu yaptıklarının son derecede gereksiz olduğuna,bu yolla da hiçbir şey kazanamayacaklarına olan inançlarını,psikolojik yoldan da kolayca etkilemiş olacaktır inancındayım.Vatan sağolsun,şehit ailelerine Allah sabırlar versin,başımız sağ olsun.

Bir Mehmetçik Gider Bin Mehmetçik Gelir Şehitler Ölmez Vatan Bölünmezz.

hep öyle diyoruz ama ateşin düştüğü yer yanıyor ve öyle bir yangın ki hiç bir zaman sönmüyor ben de allahtan rahmet diliyorum tüm şehitlerimize ama o köpekler hiç bir zaman durmayacak taki kökleri kazınana kadar bir seferberlik ilan edilsede o dağları tertemiz temizlesek .......

hep öyle diyoruz ama ateşin düştüğü yer yanıyor ve öyle bir yangın ki hiç bir zaman sönmüyor ben de allahtan rahmet diliyorum tüm şehitlerimize ama o köpekler hiç bir zaman durmayacak taki kökleri kazınana kadar bir seferberlik ilan edilsede o dağları tertemiz temizlesek .......
Eminim herkes böyle düşünüyor ama neden bir arpa boyu yol alınmıyor??

ateş düşdüğü yeri yakıyor.geride kalanlara ALLAH'tan sabır şehitlerimizede ALLAH'tan rahmet diliyorum.Bu vatan Şehitlerin kanıyla alındı bu vatandan bir karış toprak bile alamazlar.