İnvert kaynak makinası aynı gün bozulunca...

Halil 55

Üye
Merhaba arkadaşlar yanlış yerde yazıyor İsem lütfen düzeltin. Bu gün invert kaynak makinası aldım ikinci el çalıyor olarak bir kaç demiri kaynattıktan sonra teslim aldım evde 4-5 cm kadar kaynak yaptım sonra kaynak makinası kaynak yapmadı fan çalışıyor üzerindeki ışıklar yeşil aynı renkte yanıyor fakat kaynak yapmıyor düşük yüksek ampere alıyorum tık yok makina gitti çalışmıyor aldığım kişiye alo dedim birşeyi yoktu çalışıyor verdim deyip kestirdi.sorum şu bu makinada hani böyle birkaç kaynak yapıp sonra arızaya düşme durumu olan bir arıza olayı oluyor mu? İkincisi fişi takınca farkedttigim ÇIT diye bir ses hemen ardından bir ses daha ÇITIK diye bu ne arızası olabilir birde Samsunlu olupts yardımcı olabilecek kimse varmı tamirat konusunda teşekkür ederim.makina gmysi 130p invert kaynak makinası.

Öncelikle geçmiş olsun; gelen sesler ile birlikte kısa süreli çalışma sonrası arızalı kartta patlayan birşeyler olduğunu ve profesyonel teknik desteğe ihityaçın olduğunu gösteriyor. Size buradan yönlendirerek yapabileceğiniz birşey yok dilerseniz. 05327478972 arayın adresimize gönderin bakalım. İyi günler.

Forum istatistikleri

Konular
128,151
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri