İnternet Üzerinden Kameraları İzleme Ayarları

Sn. by_qolge,

TeamViewer programı gibi uzaktan erişim programlarını kullanabilirsiniz. Eğer kayıt cihazınız olmuş olsaydı direkt olarak o kayıt cihazına bağlanıp seyredebilirdiniz ancak ben şimdiye kadar DVR kartları kullanıldığı zaman böyle bir erişim sağlandığını görmedim ya da duymadım.

Teamviaver,Alpemix,ammy,showmypc gibi uzak erişim programlarıda baglandıgınız bılgısayarda Herhangi bir resim veya video açın
Çamur bir goruntu hıcbırsey bellı olmayan bır goruntu ıle karsı karsıya kalacaksın

Bilgisayarın Local ip Adresini yani atıyorum 192.168.2.50 olan ip adresını aynı agda baska bır bılgısayarda bulunan internet explorer a yazarsanız izleyebilirsiniz

Bununla beraber Teamviaver,Alpemix,ammy,showmypc bu programlarda Aşırı kullanımda size sürekli oturum açma izni verecek ve her defasında baglantı kopacakdır

eyw etuzuner söylediğiniz programı biliyorum ama benim araştırdığım sadece wifi ile bağlanarak kamerayı izliyebiliyormuyum güvenlik açısından, yan evimdeki bilgisayarı sadece açık bırakarak, onun kamerasına bağlana biliyormuyum kendi bilgisayarım üzerinden..

bilgiler için gerçekten çok teşekkür ederim. çok faydası oldu..

teşekkürler kardesim gercekten baya iişmiz eyaradı

kardesim şimdi kayıt cihazın olcak kayıt cihazın internete bağlı olcak tabi bide mıdemden direk kablo ile bağlıcaksın ıp vericeksin ama ıp yi sen vermessen kendi atar moden herkapandıgında yada cihaz her kapandığında ıp sıfırlanır baska ıp gelir o yuzden ıp yi sabitle dha sonra kullanıc adı ve şifre belirklersin ve ıp yi girerek ulasırsın

Merhaba benim bu konuda epey bir sikintim var ben yukarida yazdiklarinizin aynisini yapiyorum port acmak noip bir senelik sabit ip almak vs. ama kamera goruntuleri ayda bir iki ayda bir kayboluyor hepsi degil bazi müsterilerimin 6 ay oldu hic bir problem yok bu sabepten müsterilerime her goruntu gittiginde yeniden ayarlari sifirlayip yeniden kurmam gerekiyor. Modem acilip kapandiginda ip degisse bile noip sabit ip gorevini yapiyor diye biliyorum hata nerde yapiyor olabilirim . Hasan usta bana bu konuda bilgi vermisti telekomdan sabit ip almak gibi ama telekoma basvuru yaptiginizda yalniz dukkanlara boyle bir secenekleri oldugunu soyluyorlar (Almanya icin gecerli) Turkiyeyi bilemiyorum bu konuda yardimci olursaniz cok memlun olurum beni buyuk bir dertten kurtarmis olursunuz simdiden Tesekkur ederim

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri