İhtiyaç fazlası PC

kudretuzuner

Paylaşımcı üye
Merhaba
Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemediğim için yöneticinin de daha çabuk görebileceği bu sayfaya açtım.İş yerimde kullandığım ve de artık ihtiyacım olmayan PC'yi ihtiyacı olan ve de şimdilik alamayan elektronik okuyan öğrenci bir arkadaşa vermek istiyorum.Istanbulda oturuyorum.Tek şartım gelip iş yerimden bizzat alması ve de alacak kişinin öğrenci belgesini görmem.PC 256mb ram 20gb HDD,ekran kartı,ses kartı,ethernet,modem,Zysel adsl,işletim sistemi XP Home english format attım.Temizledim.Yalnız bileşenlerin driverları olmadığı için bulup yüklemek lazım.25 günlük kullanımı var bu süre içinde etkinleştirmek gerekir.Ben ayrıca yardımcı olur diye proteus 7.7 SP2,microcode studio plus,MPlab yükledim.Amatör olduğum için belki faydalı olur diye yaptığım ve de zaman zaman bu sitede paylaştığım çalışma arşivimi de yükledim.Teşekkürler.Not:Yanlış anlaşılmasın herhangi bir ücret talebi yok.

Konu doğru bölüme taşınmıştır. İhtiyaç sahiplerine yardımcı olmanız çok güzel bir davranış İnşallah gerçekten ihtiyacı olan bir öğrencimizin hayatını değiştirir.

Forum istatistikleri

Konular
128,263
Kullanıcılar
450,084
Son üye
İsmail0003

Yeni konular

Geri