İşletme sorumluluğu hizmet sözleşmesi hakk

merttce

Üye
Merhaba

Bir GSM şirketinin taserununda çalışan elektrik mühendisi olarak dağıtım şirketi 30 tane Og hattı ve trafolar için sözleşme imzalamak istiyor. Ve benim yg işletme sorumluluğu belgesi veya smm belgem yok.
Ben dağıtım şirketi ile sözleşme imzalasam geçerliligi nedir?
Aldığım maaşa böyle bir sorumluluk da almak istemiyorum.
Bilgilendirme yapabilir misiniz

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhaba

Bir GSM şirketinin taserununda çalışan elektrik mühendisi olarak dağıtım şirketi 30 tane Og hattı ve trafolar için sözleşme imzalamak istiyor. Ve benim yg işletme sorumluluğu belgesi veya smm belgem yok.
Ben dağıtım şirketi ile sözleşme imzalasam geçerliligi nedir?
Aldığım maaşa böyle bir sorumluluk da almak istemiyorum.
Bilgilendirme yapabilir misiniz
Universitede okurken uygun dersleri aldıysanız 3 günlük bir eğitim ve sınavla o belgeyi kolayca alabilirsiniz, sorumluluk tarafına gelince bu tarz belgeler herhangi bir olumsuz durum ve kazada suçlanacak kişiyi çok aramaya gerek yok hazır sözleşmeli suclumuz var olayıdır:)) Şaka bir yana çok itinalı takip edilmesi tüm yönetmelik ve prosedürlerin eksiksiz tarafinizca uyulması gereken bir durumdur, aksi taktirde suclusunuzdur.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri