İşçilik Ne Yazalım?

Bu işe vereceğim fiyat kesinlikle 4.000 tl olur. Zaten siz de onu vermişsiniz..Demek ki aynı kafadayız..Saygılarımla kolay gelsin..!!

selam arkadaş, size önerim buradan taaa Antalya ya bu şekilde bir iş için gitme yerine orada da ekmek parası kazanmak zorunda olan meslektaşlarından dürüst bir kimseye havale edip yaptırmanızdır. Emin olun kaybetmeyip kazanırsınız. Sadece İstanbul da bu iş yapılmıyor ki buradan oraya gidesiniz.

selam arkadaş, size önerim buradan taaa Antalya ya bu şekilde bir iş için gitme yerine orada da ekmek parası kazanmak zorunda olan meslektaşlarından dürüst bir kimseye havale edip yaptırmanızdır. Emin olun kaybetmeyip kazanırsınız. Sadece İstanbul da bu iş yapılmıyor ki buradan oraya gidesiniz.

Kesinlikle Doğru söylüyorsunuz...Size katılıyorum...Bu bilinç ile bilinçlenmeyi kendime bir borç olarak addediyorum..Saygılarımla.

sana katılıyorum dostum ama senın o dediğin eskide kalmış. ben antalyada yaşıyorum ve bu meslği yapıyorum.
Millet 3 kuruş için istanbuldan adamını elemanı gönderiyor kendisi patronculuk yapıyor.
eleman dkkanda yatacağına gitsin calışsın diyor.
Bu zihniyet nereye kadar anlamıyorum

Değerli arkadaşlar,
işi yapan arkadaş kurumsalsa villa başı 1800 tl artık gerisini hesapla ister ister 8 saat çalış ister 12 saat az zaman harca bence

korsana hayır

Burada yorumları okuyorum dikkatimi ceken bir nokta oldu ücretlerin düşüklüğü seyyar ve günü kurtarmak için çalışan arkadaşların marifetleri bunlar.kayıt dışı calışanlara başka firmada çalışıp mesai den sonra iş yapanlara yaptırmaya çalışanlara göz açtırmamak gerek ama nerde...sahibinden'e girin 200 usd 2 pırlı dsc marka alarm sistemi kuruyorlar,ve başımdan gecen bir olayı anlatmak istiyorum ,

''Karşılıklı çalışmıs oldugum Firmalardan birisi adalarda bir montajının olduğunu yaklasık 500 mt cctv kablo 8 adet kamera 1 adet dvr kullanılacak bir montaj kendisi sıkışık olduğu için yapmamı istedi benden yanına gittim fiyat konusunda 450 tl anlastık.Bu arada kendisine bugun yapamam ancak yarın yapabilirm dedim,bu arada konuya orda urun alan br arkadas dahil oldu,montajın benım montajım oldugunu ve benim sıkısık durumda oldugumu sandıgı için yardımcı olabilirim diyerek teklifte bulundu olur dedim aynı sartlarda adalarda bulunan montajı anlattım kendisine ve bu işi ne kadar'a yaparsın diye sordum,oda benım gıbı yarın sabah gider yaparım dedi fiyat nedir dedim 150 tl 'ye yaparım dedi aynı arkadasa 2 pırlı alarm'ı kaça kurarsın dedim 75 tl'ye kurabilirm istanbul içi dedi,yaşadığım şokla kartın varmı alabilirmiyim diye sordum arkadas kartvizitini verdi kartvizitinde yazan bilgiler

....... güvenlik sistemleri
alarm kamera kartllı geçiş mobese sistemleri

adı soyadı cep numarası

merkez adres perpa tic merkezi ablok 8 kat
sube : pik dökümcüler san sitesi ikitelli osb

bilgiler bunlar kartta adres var ama neresi belirli biryer yok yorum yok yorum okuyan arkadasların......

makul bir rakam değil bence günlük sadece montaj için verilmiş bir fiyat arıza oldugunda garanti dahilide müşteriden yol parası servis parası almayımı düsünerek bu fiyatı cıkarttınız.?

yemek yol yatak ve malzemeleri ona yükle villa başı 500$işçilik al yeter..!

10 lira alırsan 10 liralık usta 100 lira alırsan 100 liralık usta olursun..!

Moderatör tarafında düzenlendi:
değerli arkadaşlarım vatandaş dün aradı malesef malum yere gönderecek adam bulamamış bana tekrar teklif yapıyor.Ve sıkı durun verdiği fiyat 2 kişi 600 tl. :::::----)))))))) utanmaz kan emici birde diyorki 50-100 daha verebilirmiş,uçak biletimizi veriyomuş yatacak yer ve yemekte varmış

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,187
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri