İşçilik Ne Yazalım?

Bana göre Malum şahıs Adam bulmuş. Fiyat kırmaya çalışıyor. eğer siz 600-650 razı olursanız size yaptıracak olmazsanız bulduğu adama yaptıracaktır. Benim bulunduğum yörede hep aynı oluyor da

Bana göre Malum şahıs Adam bulmuş. Fiyat kırmaya çalışıyor. eğer siz 600-650 razı olursanız size yaptıracak olmazsanız bulduğu adama yaptıracaktır. Benim bulunduğum yörede hep aynı oluyor da

bunu hiç düşünmemiştim doğru valla,hayatta yapmam o paraya

değerli arkadaşlarım vatandaş dün aradı malesef malum yere gönderecek adam bulamamış bana tekrar teklif yapıyor.Ve sıkı durun verdiği fiyat 2 kişi 600 tl. :::::----)))))))) utanmaz kan emici birde diyorki 50-100 daha verebilirmiş,uçak biletimizi veriyomuş yatacak yer ve yemekte varmış

Saygı değer meslektaşım burada bence müşterin gibi seninde suçun var aranızdaki ilişki nasıldır bilmem ama iplerini coktan teslim etmişşin neden dersende senin yapacagın işe fiyat biçebiliyor,yiyecek içeçek yatacak yer var dıyor nerden biliyor senın ne sartlarda yemek yiyeceğini ve onun belirlediği yerde konaklayacagını....
Senın yerınde olsam söylerim adam gibi bir fiyat ben bu ucrete yapabılırm tekrar aradıgında ise ben size fiyat vermiştim derim.fiyatımız bu dur bundan asagıya yapmamız olanaksız kusura bakmayın drsin biter gider...

arkadasım ben olsam yapmam ben o işleri çok gördüm gel yap başka işler var falan yaparsın sonrada bekle derler sonrada iş miş yok soguk su içersin..

yok ben katılmıyorummm...;)
internet denen meret var kardesim adam acıp bakıyor ne nerede kaca.
ahhh guzelım yıllar ne kablo parası ne ıscılık hesaplara bıle katmazdık.malzemeyı kaca aldık %50 ekle sat.

işçilik 100 usd/adam/gün
yol 0,50 usd/km

değerli meslektaşlarım istanbuldan antalyaya 3 tane villaya kamera sistemi kurulucak ve şahsi arabamla gidilicek otelde kalınıcak 1 haftalık iş

işçilik sizce ne olmalı ?

ben verdiğim fiyata itiraz edildiğini ve verdiğim rakamı yapılan yorumlarda sonra yazacağım :)

not:sadece işçilik malzeme yok

4000 liradan aşağı gidilmez

Suyu çıkmış bu işin kusura bakmayın yapamam deyin geçin. Şu da var. Bir arıza olunca devamlı gidip gelebilecek misiniz?

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri