ödev sorusu

mechatron

Üye
2ps0e89.jpg

merhaba,
bana bu soruyu çözümleyebilecek olan var mı? konu ile ilgili bilgiye sahip değilim ve ögrenmek istiyorum. şimdiden teşekkürler

Gecen sene aldıgım conversıon dersınde görmustum bunları.Yalnız ben ıngılızce göruyorum sana eskı cıkmıs soruları yolluyorum.07\06\2007 tarıhlı 2. soru.Sorunun gıdıs yolunu dıkkatlıce takıp edersen ve formullerıde bılıyosan eger 3 faz, yaparsın bu soruyu yalnız soruda mesh current analysıs yapman lazım bır yerde.Eger yapamazsan soruyu yardımcı olurum gıne.

Gecen sene aldıgım conversıon dersınde görmustum bunları.Yalnız ben ıngılızce göruyorum sana eskı cıkmıs soruları yolluyorum.07\06\2007 tarıhlı 2. soru.Sorunun gıdıs yolunu dıkkatlıce takıp edersen ve formullerıde bılıyosan eger 3 faz, yaparsın bu soruyu yalnız soruda mesh current analysıs yapman lazım bır yerde.Eger yapamazsan soruyu yardımcı olurum gıne.

Soru bir doğru akım generatör sorusu. 3 fazla ne ilgisi var? Verdiğim linkte aynı soru çözülmüştü. mesh current falan lazım değil. İngilizce eğitim görürseniz böyle oluyor işte. DC problemi 3 faz, 3 faz ya da 1 faz devreyi de DC zannedersiniz.

Doğru akım generatör sorusu ewet 3 fazla alakası yok dorudr 3. soruya bakmısm. donus ve bakır kayıpları vermedıgını ıcın meshle yapmamıza gerek yok bu soruda.Benım yolladgım soru V output vermemıs, bu soru da vermıs, torque zaten vermemıs Po dırek vermıs hesaplamaya gerek yok,bu soruda verımı soruyor,ben de verımı zaten vermıs.Bunları vermeseydı mesh yapmanıza gerek vardı.Bu soruda asagıdan yukarıya gıtmıs ,benım soruda yukardan asagı başka hıc bır farkı yok Rext dısın da.Soruyu fazla ıncelmemısdm dedgım gibi sorunu olsaydı arkadasın cözucektım.
Cözdugunuz ıcın teskurler.Kolay gelsın.

slm arkadaşlar ben iklimlendirme ve sogutma bölümünde okuyorum da staj dosyası doldurmam gerekiyor ellinde bilgi olan paylaşabilirmi sensizz@gmail adresine mail atarsanız sevinirm şimdiden teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri