ÇİMENTO sektöründe Elektrik Bakım Mühendisiyim

Kırklareli Pınarhisar MYO'da öğrencym.Bu sene bitirip hayırlısıyla bilgisayar programcısı olacağım.Daha evvel 5 yıl kadar elektrikçide çırak olarak çalıştım.Aynı zamanda bu elektrikçe uydu,güvenlik,alarm işlerinde falanda uğraştım.1-2 sene kadar da RF üzerine çalışan bir elektronk şirketinde çalıştım.

Korniş takarım musluk sökerim duvar boyarım kapı arası doldururum :)

Elektrik bölümü mezunuyum yurt dışında bir iş merkezinde teknik müdür olarak görev yapıyorum.daha önce de Antalya,Bodrum,Çeşme gibi yerlerde otel teknik servislerinde her kademede görev yaptım.bu siteyi çok beğeniyorum ve araştırmayı ve okumayı sevdiğini bildiğim arkadaşlara tavsiye ediyorum.

G.antep Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunuyum. 1.5 yıldır Caterpillar jeneratörlerinin satış mühendisliğini yapıyorum.

2001 eln mezunuyum 6 yıldır bir firmanın otel şantiyelirinde elektrik elektronik genel formenliğini yapıyorum pano tekhat şemalarını çiziyorum.antalya...

kardeş güzel fikir ama... uye cok olunca buradan zor....ayrıca bir gruplandırma olsa...arkadaşlarla daha kolay iletişim kurabiliriz...selamlar

arkadaşlar daha önce demirdöküm sektöründe çalışıyordum fakat 2-3 aydan beri tekstil sektöründe elektrik bakım onarım sorumlusu olarak başladım... bilgilerinize sunmak istedim...

HERKEZE İYİ ÇALIŞMALAR...

Meslek lisesi mezunuyum çorum da mermer fabrikasında bakım onarım işleriyle uğraşıyorum

device_name Cihazımdan your_app_name ile gönderildi

Denizli paü mezunuyum.Denizlide ledli aydınlatma armatürleri tasarım ve üretimi üzerine çalışmaktayım.

Forum istatistikleri

Konular
128,260
Kullanıcılar
450,082
Son üye
feritkvl14

Yeni konular

Geri