bir an hiç bitmeyecek sandım..
böylesi daha güzel forumda bu kadar değerli ustalarımızın olduğunu bilmek bizleri de sevindiriyor..
ben Kocaeli elk. müh 4. sınıf öğrencisiyim..aynı zamanda izmit te bir otomasyon şirketinde ikamet ediyorum..
kısmet se otomasyona gönül verdik bakalım hayırlısı..
bizim mesleğin en güzel yanı iş değişim kolaylığı..
tesis işleri ile uğraşan bir şirketten yeni ayrıldım...
Piyasalar da maşallah baya canlanma var..
ALLAH nazardan esirgesin

Ben Elektrik-Elektronik Mühendisliği 2.sınıfa geçtim.Abi çevremdekiler elektrik mühendisliği okuman daha avantajlı diyorlar.Seninde fikrini öğrenmek istiyorum.Kozaeli elektrik mühendisliğinede geçme imkanım var.İlgi için şimdiden tşkler."******@hotmail.com"abi benle iletişime geçersen sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
abicim ben şimdi gördüm mesajını şuan müsait değilim..
güzel bir şey olur inş gelirsin buraya..
detayları konuşuruz sonra...

;)Bende 1990 yılından bu yana elektrik sektöründeyim malzeme satış taahhüt keşif metraj hakediş derken şimdi özel bir firmada malumunuz bu aralar ihaleler anahtar teslimi sinekten yağ çıkarma misali projelerden keşif çıkarıyoruz sonumuz hayr olsun..HALA BAYINDIRLIK FİYATLARIYLA ÇALIŞIYORUM..EZBERLEDİM ARTIK...

2002 bilgisayar donanımı mezunuyum
ağırlıklı olarak yem ve kimya sektörü için makine üreten bir işletmede lokal olarak makinelerin yada bütünüyle işletmenin otomasyon programlarını yazıyorum(sadece plc op. paneli ve Scada )

2010 ksü elektrik-elektronik mühendisliği mezunuyum.Tekstil fabrikasında elektrik-elektronik-otomasyon Bakım sorumlusuyum.

ilk okull mezunuyum 1963 yılında yüksek gerilim ve trafo montajı ile başladım isdemirde 23 sene iş makınaları elektrik ustabaşı olarak çalıştım vinç üzerine elektrik, mekanik ve işletme üzerine uzmanım.
1993 den beri emekliyim
Tuzlada tersanelerde isdemirde elbistan termik santralında kule ve portal vinçer de
aralıklarla çalışmam devam ediyor.
gayem bu sitede bilgi paylaşmaktır.

Istanbul Universitesi Elektrik Elektronik Muhendisligini Bu yil bitirdim su anda is ariyorum.

elektrik elektronik mühendisiyim.yüksek gerilim modüler hücre ve beton köşk yapan bir firmada, taahhüt grubunda çalışıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,409
Kullanıcılar
450,313
Son üye
dnihatt1

Yeni konular

Geri