Merhabalar.1985 Isparta E.M.L mezunuyum.Ve 1995 Ankara Mesleki Teknik açık Öğretim 1.sınıf Tesisat belgeli ve 22 yıllk bir Esnafım.Antalyada ikamet etmekteyim.İş merkezleri, Müteahhit Firmalara Anahtar Teslimi Elektrik Taahhüdü ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.Bende güzel bir paylaşım adına herkese sevgi ve saygılarımla Kolay gelsin.

Merhabalar bir tekstil firmasında elektrik teknikeri olarak çalışmaktayım 2007 Düzce M.Y.O Kontrol sistemleri Teknolojisi Mezunuyum

2001 myo elektrik mezunuyum istanbulda oturuyorum kapıpencere açılım sistemleri yapan bir firmada bakımcı şefi olarak çalışıyorum

2006 Çukurova Üniversitesi Elektrik-Elektronik Müh. mezunuyum. İskenderun/HATAY 'da Demir-Çelik sektöründe hizmet veren bir fabrikanın elektrik-otomasyon Bakım sorumlusuyum.Tanıştığımıza memnun oldum.İyi çalışmalar

MERHABALAR BEN ENDUSTRI MESLEK MEZUNUYUM ISIMLE ILGILI DE ELEKTRIKCIYIM
ASLINDA MESLEK LISESI OKUYAN KARDESLERIM ICIN ODEV SORUN OLUYOR FARKINDAYIM BIR HOCAM VAR MUHENDIS OKUYANLAR ICIN ELEKTRIK KARTLARI HAZIRLIYOR CALISTIRIP VERIYOR EGER BU KONUDA YARDIM ISTERSENIZ BENIM MSN ADRESIMI EKLEYIP BANA ULASABILIRSINIZ HEM SORULARINIZ ICINDE ULASABILIRSINIZ TESEKKUR EDERIM ********@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
1983 karabük end.mes.lisesi elektrik bölümü mezunuyum.mezun olduğum yıldan bu zamana,merkezi sisitem ıstma ,soğutma klima,iklimlendirme elektrik otomatik kumanda,arıtma cihazı bakımları,merkezi ısıtma ve soğutma sistemlerininin kimyasal şartlandırma işlerinde ,sanayi kimyasalları üretim ve uygulaması,dezenfektan imalatları,hertürlü kimyasal temizleyiciler ve çözücülerin imaltı işlerinde çalışmaya çalışıyorum.2007 tarihinde iklimlendirme belgesi şartı aranması sebebi ile soğutma ve iklimlendirmede denkliğimi aldım.şu anda Ankara'da yım. serbest çalışıyorum.

1984 yılı ankara ulus endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum.şu anda park termik aş.çayırhan termik santralinde bobinajcı olarak 23 yıldır çalışmaktayım.şirketimize ait hidroelektrik santrallerinde de arıza ve bakım işlerinde uğraşırım.

İstanbul'da Elektronik güvenlik ve otomasyon sistemleri şirketinin ortağı ve teknik operasyon müdürüyüm. soygun/yangın alarm, kamera, geçiş kontrol ve interlock sistemleri konusunda her türlü yardım ve desteğe ihtiyacı olanlara memnuniyetle yardımcı olurum.

1987 EML mezunu elektrikçiyim KAYSERİ'de yaşıyorum uzun yıllardan beri İNŞAAT elektriği yapıyorum aynı zamanda kompanzasyona ilgi duyuyorum serbest çalışıyorum tüm elektrikçi arkadaşlara selamlar bilgiyi paylaşmayı seven herkezi seviyorum

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri