Ücretsİz plc-otomasyon kursu baĞcilar anadolu teknİk lİsesİ

arkadaşlar ücretsiz-plc kursu açılacak bağcılar anadolu teknik lisesinde. şuana kadar sadece 5 kişi müracat etmiş, sebebi ise bu kursun pek bilinmemesi. özimek-millieğitim bakanlığı destekli bu kurs 300 saat olacaktır(S7-200,HİTACHİ,OMRON. vs....).en kısa zamanda kursun açılması için kontejyanın dolması gerekiyor. daha çok boş yer var.sizler açısından da çok faydalı bi kurs olacaktır

bağcılar anadolu teknik lisesi 0212-550-15-99

Teşekkürler duyurduğunuz için.Bir gün belki anadolu yakasına da açılır umarım bu kurslardan

anadolu yakasında da kartal end. meslek lisesinde yapmayı düşünüyorlarmış.yanlız kartalda ki kurs 2009 u bulur. bağcılar end. lisesinde adam bulunur bulunmaz başlayacak...keşke bir an önce arkadaşlarımız haberdar olsa da başlasak

izmitli1905 ' Alıntı:
arkadaşlar ücretsiz-plc kursu açılacak bağcılar anadolu teknik lisesinde. şuana kadar sadece 5 kişi müracat etmiş, sebebi ise bu kursun pek bilinmemesi. özimek-millieğitim bakanlığı destekli bu kurs 300 saat olacaktır(S7-200,HİTACHİ,OMRON. vs....).en kısa zamanda kursun açılması için kontejyanın dolması gerekiyor. daha çok boş yer var.sizler açısından da çok faydalı bi kurs olacaktır

bağcılar anadolu teknik lisesi 0212-550-15-99

Hocam bu kursa nasıl başvuracağız ...

bağcılar anadolu teknik lisesinden başvurabilirsiniz.liseye gitmeniz lazım. ben öyle müracaatda bulundum

lisenin elektrik bölümündeki hocalarla görüşmeniz yeterli.form veriyorlar dolduruyorsunuz. ikametgah belgesi nufus cüzdanı fotokopisi vs.. istiyorlar sadece

haftaiçimi haftasonu mu olacak bu kurs

tamamen ücretsiz olan bu kurs.haftaiçi ve haftasonu çalışma saatlerine göre ayarlanacak olup yaklaşık 2 2.5 ay içinde(haftada 30 saat olarak) kursu bitirmeyi düşünüyorlar.kayıtlar halaa devam ediyor.kasım sonuna kadar yeterli sayıya ulaşıldığında kurs açılacaktır

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri