Çok Amaçlı Balo Salonu Aydınlatması

kagem

Üye
Çok amaçlı balo salonu aydınlatması için ne tür armatür önerirsiniz? Nette bazı avize türleri gördüm ama emin değilim. Teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Led panel armaturlere bakmani twvsiye ederim.

Son düzenleme:
Balo salonu aydınlatması yazarsan çıkan görsellerin çoğunda avize kullanılmış.
Baktim kardesim..ywlniz o gorsellerdeki resimler, sanki cok luks otel yada saray odalarindaki toplanti salonlarini andiriyo bana..sencede oyle degilmi.?..avize cok sacma bana gore.led ya da spot armatur dusunulebilir..butceye gore altarnatifler cogaltilabilir.

Aslina bakarsan kwrdesim avize mantikliymis.ben bale salonu ile karistirdim bir an.:))

Haklısın, semt düğün salonu için değil, yüksek yapılı bir residans projesi için örneklere bakıyorum zaten.
Aslina bakarsan kwrdesim avize mantikliymis.ben bale salonu ile karistirdim bir an.:))

Avize ve led birlikte düşünüyorum. Ama bu avizelerin gücü ne emin değilim.

Bu avizelerin üzerinde bir yığın lamba var gibi. Bu tarz bir avizenin tahmini gücünü bilen var mı?

alacagin avizenin ustundeki duy sayisina ve takacagin ampul gucune gore degisir bu.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri