Çift Diploma. Elektrik+İnşaat

hasan3883

Üye
selamlar olsun herkese.elektrik mühendisliği okurken inşaat mühendisliği çift anadalına başladım.ileride inşaat sektöründe çalışmak istiyorum. bu okuduğum iki mühendisliğin de imza yetkisini kullanabilirim demi? mühendislik bürosunda çalışmak kendi büromu açmaya kadar hedeflerim var.şimdiden üniversite okurken bana tavsiye verenler olursa çok mutlu olurum.

Bence birini seç ve gerçek eğitimi al iki dalda çok güzel elektrik mühendisliği açığı olduğunu biliyorum ve süper meslek.ben elektrik teknikeriyim yokluktan 2 sene hakkım vardı okuyamadım içimde uhde kaldı.siz ikisini yakalamışsınız bece brine yoğunlaş.

teşekkür ederim yorumun için.zaten şu an kendimi elektriğe yoğunlaştırıyorum ama inşaatten sadece dersleri alıp vermeyi düşünüyorum.ama hani şantiye işlerinde hem elektrik hem inşaat mühendisi imza yetkim verilir mi onu bilmiyorum.

bnde senin gibi düşünüyorum fakat dersleri verebilirmiym diye korkuyorum açıkcası

Bir insan sadece bir işte başarılı olabilir, iki işte başarılı olmak istersen hiç birinde başarılı olamayabilirsiniz...

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,002
Son üye
enginyayl

Yeni konular

Geri