Kontrol Kalemi

ABB’nin yeni UNO-DM-PLUS serisi, konut tipi PV kurulumlarının performansını optimize ediyor

ABB’nin yeni UNO-DM-PLUS serisi, konut tipi PV kurulumlarının performansını optimize ediyor

  ABB’nin tek fazlı inverter ailesine eklediği bu en yeni seri, konutlardaki güneş enerjisi kurulumları için daha kolay ve verimli bir çözüm sunuyor

  Yeni UNO-DM-PLUS serisi, konut tipi PV kurulumları için optimum çözümü sağlıyor. 1,2 ile 5,0 kW arasındaki altı ayrı güç sınıfı/kademesi için tasarlanan bu inverter, kompakt bir tasarıma sahiptir ve her modelinde aynı toplam hacmi paylaşır. Mükemmel güç yoğunluğu ile daha yüksek bir performans sunar.

  İnverter kapağını açma ihtiyacını ortadan kaldıran Tak ve Çalıştır konnektörleri sayesinde kurulum süreleri önemli ölçüde azaltılarak basit, hızlı ve uygun maliyetli kurulumlar yapılabilir. Bunun yanı sıra, kolay anlaşılır bir devreye alma sihirbazı sayesinde konfigürasyon işlemi basitleştirerek devreye alma süresi kısaltılabilir.

  ABB’nin güneş enerjisi çalışmaları başkanı Giovanni Frassineti şöyle diyor: “ABB olarak, müşterilerimiz için mümkün olan en iyi performansı sağlayabilmek adına, yeni güneş enerjisi depolama çözümleri ve ürün platformları geliştirerek güneş enerjisi teknolojimizi yenilemek konusunda her zaman kararlıyız.

  “UNO-DM-PLUS işte bu taahhüdü temsil ediyor – yeni tasarım ABB kalitesi ve mühendisliğini, akıllı teknolojik tercihler sayesinde yerli güneş kurulumları için optimize edilmiş bir inverter çözümü yarattığımız hafif ve kompakt bir pakete dönüştürüyor” diyor.

  Kurulum tamamlandıktan sonra operatörler, gelişmiş inverter konfigürasyon ayarları, dinamik besleme kontrolü ve yük yöneticisine erişim sağlayan dahili Kullanıcı Arabirimi ve kablosuz olarak uzaktan erişim sağlayan dahili web sunucusu ile ileri bir kullanıcı deneyiminden faydalanabilirler.

  Dahili bağlantı ve etkin iletişim protokolü ile gelecekteki gelişmelere karşı hazırlıklı ve esnek bu inverter tasarımı, UNO-DM-PLUS’un akıllı bina otomasyonu, akıllı şebeke entegrasyonu ve diğer izleme ve kontrol sistemleri için mevcut veya gelecekte kullanılacak herhangi bir cihaza kolayca entegre olmasını sağlar.

  UNO-DM-PLUS, ayrıca, inverter ve bileşenler için uzaktan Over The Air (OTA) ürün yazılımı güncellemesi ile birlikte gelir.

  Ürün ve deneme fırsatları hakkında daha fazla bilgi almak için abb.com/solarinverters adresindeki yerel ABB satış ekibinizle iletişime geçebilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Caner dedi ki:

   Murat abi merhaba abi sana acil sorum var lutfen yardım et abi abb firmasının adi neden bbs olmuş yani neden geçmis

   1. Murat YENER dedi ki:

    malesef bu konuda bilgi sahibi değilim

  BİR YORUM YAZ