yumurta üzerine tarih yazmak istiyorum

Detaylı dökümanları da varsa eklerseniz sevinirim.

jetStamp | English dowland ederseniz bilgileri bulursunuz özelden adres verirseniz size katalogta gönderirim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Birde inkjet cihazlarıyla mürekkeple yazmayi düşün derim daha ucuz bir yöntem

Kartuşla yazan bir makine isterseniz baskı yapacağınız adet çok önemli zira bu ürünlerde adet ne kadar fazla olursa fiyatları çok çüzzi rakamlarla oynuyor.Dilerseniz Telefonla da bilgi verebilirim.satıcı değilim kesinlikle.Sadece bu makinelerin kurulumunu ve programlamasında 3 yıl kadar çalıştım oradan biliyorum.kartuşlu modeller yazım yapacağınız yumurta adetine göre max 6 min 1 yazma kafalı olmak üzere sınıflandırırlır.Violünüzün standartları balirleyici faktördür.

yumurta üzerine yazabileceğiniz sitemde makinaların coğu yurt dısından gelmektedir. ve pahalı makinelerdir. yerli üretim kartuşlu ve baskı maliyetleri gayet düşük makinelerin üretimini yapan bir firma var. web sitesini vereyim konu ile ilgil ibilgi alabilirsiniz.

Yumurta Markalama Makinesi

Forum istatistikleri

Konular
128,312
Kullanıcılar
450,148
Son üye
AİŞTAR

Yeni konular

Geri