Vinç Uygulamasında Hangi Marka Sürücüyü Önerirsiniz

bence en kral sürücü control techniques
motora parende bile attır istersen ....
vinç neki....
www.contorltech.com.tr

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Motora nasil parende attiriyor control tecnİk sÜrÜcÜ aÇiklarmisin arkadaŞim

liebher kulevinc de danfoos kullanılıyor raimondi de atv kullanılıyor liebherr marka kulevinç anlatmama gerek en kaliteli markalardan biri bu yüzden dikkate almak gerek bence..

bence schneiderden den şaşma atv 71 tam bu uygulama için denemesi sizden performans ondan

Merhaba,
Fiyat performans ve teknik destek anlamında Control Techniques diyorum.
Uygulamanız açık çevrim yani motorda enkoder yok ise Commander SK 4401 uygundur.
Kapalı çevrim yani motorun enkoderli ise SP 4401 uygundur.
fiyat bilgisini ve sorularının cevaplarını www.kt.com.tr den alabilirsin.
Kolay gelsin
Bülent Demir

Leroy somer emerson grubun kullanabİlİrsİn

samet_748 ' Alıntı:
arkadasım telemecanıque arkana bakmadan kullanabılırsın ATV61 veye ATV71 yeni cıkan versıyonlara gayet cok guzel ve turkce erısım panellı her turlu sorundada yardımcı olurum

vinç uygulamalarına ATV-61pek uygun olmaz. ama ATV-71 2 sene garanti, istediğin zaman servis, birde en küçük problemde sıfır ile deişiyorlar. ben ATV-31 lerde 2 senelik chazı bile serviste değiştirttim. satış sonrası bir numara.

Türkçe erişim paneli türkçe kullanım klavuzu, kolay bir blgisayar programı ile bilgisayrdan ayarlama imkanı.

Arkadaşım bana göre en güzel en sağlam sürücü mitsubishi biz 60 kw ve üstlerini kullanıyoruz çok dayanıklı üstelik bizdekilerin üzerinde soğutma üniteside var 10 senelik makinalarda bile sorunsuz çalışıyor zaten çoğu markanın IGBT modülünü mitsubishi yapıyor ben tavsiye ederim

kardeşim sen siemens micromaster 6440 al işini görsün ben vinç işinde invertörlü vinç işinde kendimi uzman olarak görüyorum şimdi diğer arkadaşlara siz anlamıyorsunuz demiyorum kullanılan motorne amaçlı kulanıldığı çok önemli vinçte örneğin 50 ton yükü kaldırdın bi seviyede durdurdun firen açma kapama zamanı ve açma kapama frekansını ayarlıyabilecegin ayrıca yüklü iken indirmeye yön verdiğinde bıraktığın anda invertöre güç gider arıza f1 olur bunları siemens te giderebilir ve ayrıca herhangi bir sorunla karşılaştığında emin olki firma mühendisleri gelip teknik açıklama yaparlar bide diğer invertörlerde tam bilmiyorumda siemens kadar açılımlı menü yok sanırım kontrol panelinden bütün değerlerle oynaya bilir istediğin özelliğe sahip invertör haline getire bilirsin ilk olarak sadece doğru kw olanı seç

Commander SK serisi Türkiye piyasasına ilk girdiğinde denemek için almıştım 30 kW'lık motoru (Gamak)yüksüzken çevirememişti. Yetkili servisine götürdüm. Başında bekledim, kontrol kartını falan değiştirdiler. Firmama döndüm ama yüksüz 30 Kw'lık motoru yine çeviremedim. Sonuç olarak Yetkili satıcısı gelip durumu gördü ve bize SE (eski seri) serisi Control Teknik verdi. Burada SK problemlidir demiyorum yanlış anlaşılmasın. Bu invertöre bilgisayarsız olarak parametre girilemiyor. O günden itibaren Telemecanique Atv 71 Kullanıyorum. Gayet memnunum. tüm parametreleri Türkçe ve ekranından rahatça müdahale ediliyor. Zaten uygulamaya vakıf olan kişiler hangi invertörü alırsa alsın (belli bir düzeydeki invertörler tabii ki) gerekeni yapacaklardır. ;)

Forum istatistikleri

Konular
128,240
Kullanıcılar
450,049
Son üye
elm3ss

Yeni konular

Geri