Toshiba SL300-11 M Pentium Dual Core 2 gb ram.

Tıkladıkdan yarım saat 45 dk sonra Out Of Memory hatası vererek açılıyor bende.

bende de aynısı oluyor .aradım citect i ve problemden bahsettim fakat böyle bi sorundan haberleri yok nedendir anlamadım ...
bazıları servispack2 yükle falan diyende oldu acayip tavsiyeleri olanda oldu mesela sanal işlemci kuruluyor ole denedim yine fos cıktı en son dedigimi gibi bir bilgisayarımda proje oluşturuyorum ve diger mini bilgisayara yüklüyorum ve çalışmaya devam ediyorum ...

kolay gelsin. sorunu çözersen bizide bilgilendir seviniriz...:)

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
bende de aynısı oluyor .aradım citect i ve problemden bahsettim fakat böyle bi sorundan haberleri yok nedendir anlamadım ...
bazıları servispack2 yükle falan diyende oldu acayip tavsiyeleri olanda oldu mesela sanal işlemci kuruluyor ole denedim yine fos cıktı en son dedigimi gibi bir bilgisayarımda proje oluşturuyorum ve diger mini bilgisayara yüklüyorum ve çalışmaya devam ediyorum ...

Anladım.Ben windows 7 kullanıyorum ama bir çaresini bulursam tabiki burada paylaşırım.

teşekkurrler .
bide bu programla ilgili ces include dosya sorunu oluyor olursa haberleşelım kolay gelsın ..

cok tesekkurler volcanoos

Selam fbcuneyt41;

Bu sorunu çözdüm.Çözümü de paylaşmak istedim.Yapman gereken şey ;

Windows 7 altında Vijeo Citect Explorer'ı çalıştırmadan önce, sağ tıklayarak Uyumluluk ayarlarından Windows XP (Service Pack2) yi seçmen ve "Bu programı yönetici olarak çalıştır" tickini işaretlemen.

Bu ayarları yaptıktan sonra programın tüm bölümleri (express I/O setup dahil) sorunsuz olarak çalışıyor.

Başarılar.

Selam fbcuneyt41;

Bu sorunu çözdüm.Çözümü de paylaşmak istedim.Yapman gereken şey ;

Windows 7 altında Vijeo Citect Explorer'ı çalıştırmadan önce, sağ tıklayarak Uyumluluk ayarlarından Windows XP (Service Pack2) yi seçmen ve "Bu programı yönetici olarak çalıştır" tickini işaretlemen.

Bu ayarları yaptıktan sonra programın tüm bölümleri (express I/O setup dahil) sorunsuz olarak çalışıyor.

Başarılar.

teşekkurler ...
fakat bende bi minibook var xp krulu onda da bu osurun oluyo sanırım oda servis pack sorunu denicem sgol teşekkurler kolay gelsin ....:)

Net'im sınırlı ve bu sebebten dolayı :( videoları inderemiyorum. Bu videolar elinde bunan arkadaşlar varsa ve bana dvd için yardımcı olabilirse çok sevinirim?

Bende aynı durumdayım bunun için Schneider Elektrik Türkiye'nin internet sitesinden bize ulaşın kısmında mail attım ve ertesi gün benden iletişim bilgilerimi istediler verdikten 2 gün sonra da ücretsiz kargoyla evime gönderdiler.Doğrusu bu kadar ilgilenip bu hızda göndereceklerini tahmin etmiyordum.

merabalar.ben alanyadan yazıyorum vijeo ya yeni başladım öğrenmeye çalışıyorum ama daha başında takılıyorum.programı açıyorum yeni bir proje oluşturuyorum compale ediyorum hata yok.sonra my project ten CES Include yi restore ediyorum karşıma ‘WARNİNG:about to update ‘CES INCLUDE’and any included projects to virsion 7.xx format If you have not backet up this project cancel the operation and back up now’ diye bi hata veriyor.görmezden gelip projemin altına included ediyorum compale ediyorum 3 tane hata veriyor.3 üde aynı hata ‘Incorect number of argüments for function ‘bir türlü çözemedik.vista kullanıyordum 7 serisine çevirdim aynı başka bilgisayarda yapıyorum yine aynı bir türlü ieleri gidemedim.başka bi siteye sordum ces ınclude dosyası eskidir bunu indirin dediler indirdim sıkıştırılmış bi klasör ces_ınclue_last isimli bu dosyayı restore etmeye çalışıyorum fakat görmüyor yani oda olmadı tam bi çözüm bilen varsa yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum

Reply

gereçkten cok güzel anlatmışlar yeni başlayanlar için cok güzel bir kaynak..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,194
Son üye
akocatas

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri