Scada programını nasıl indirebilirim??

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
vijeo citect 7.0 da yeni proje oluşturduktan sonra windows çalışmayı durduruyor . neden olduğu hakkında bi fikri olan varsa yardım edebilir mi???

android ya da ubuntu altında çalışır mı acaba bununla oluşturulan scada,
yoksa sadece exe uzantılı olarak mı çıktı vermekte...

S.a arkadaşlar;

Videolardaki proje kurulumunu aynen yapıyorum fakat Express I/o server oluşturduktan sonra finish'e bastğımda hemen ardından 'Paremetre Hatalı' diye hata veriyor bi türlü aşamadım bu sorunu bana yardımcı olur musunuz?

S.a arkadaşlar;

Videolardaki proje kurulumunu aynen yapıyorum fakat Express I/o server oluşturduktan sonra finish'e bastğımda hemen ardından 'Paremetre Hatalı' diye hata veriyor bi türlü aşamadım bu sorunu bana yardımcı olur musunuz?

iyi günler sorununuzu okudum muhtemelen hatalı kuruldu veya indirme işleminde eksik dosya indi bu hatayı düzelten küçük bir exe programı var benimle iletişime geçerseniz programı size iletebilirim.iyi günler iyi çalışmalar.

herkese kolay gelsin . vijeo citect 7.4 7.3 7.1 her sürümü deniyorum ancak compile ederken sürekli hata alıyorum 'cluster not found' 'Cluster name expected' ve 'string expected' diye bunları nasıl çözebilirim yardımcı olabilirmisinz

herkese kolay gelsin . vijeo citect 7.4 7.3 7.1 her sürümü deniyorum ancak compile ederken sürekli hata alıyorum 'cluster not found' 'Cluster name expected' ve 'string expected' diye bunları nasıl çözebilirim yardımcı olabilirmisinz

Cluster tanımlamanızı istiyor. Programda soldaki menüde bulabilirsiniz. Videoları youtube'da mevcut, (link istiyorsanız bir önceki sayfada(15. sayfa) mesajımda var) videolarda ayrıntılı şekilde anlatılıyor. İyi çalışmalar.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri