Ok. ces_include dosyasını buldum internetten:) çok önemli birşey olmadığını biliyorum ama kafaların karışmasını engellemek lazım:) Buyrun dosya burda.

Toggle ve buna benzer birkaç fonksiyon insert function sekmesi altında yok. Elle yazarak çağırabilabileceğini öğrendim. Ben denedim ama çalıştıramadım nedense. Siz de deneyip cevap yazarsanız güzel olur.

Ekli dosyalar

• CES_Include.rar
    1.6 MB · Görüntüleme: 79
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
include sayfaları citec ilk yüklediğinizde görünmez viwe dan shov ınclude project ediğinizde cıkaçaktır.

twido ile vijeo citect haberleşme ayarlarını bilen varmı bir türlü haberleşemiyorum

aynı sorun bende de oldu ancak başka bir bilgisayarda denediğimde direk indirme linki geldi.yanılmıyorsam flash player ile alakalı ama çözemedim.

vijeo citect bilgilendirme bölümünden cd talebinde bulundum.
ertesi gün cd elime ulaştı.

bu arada videolarda açılmama sorunu yaşayan arkadaşlara;

iyi bir codec programı yükleyin sorun çözülür

Bu taleb ettiğğin cd nin içeriğinde neler var?

Net'im sınırlı ve bu sebebten dolayı :( videoları inderemiyorum. Bu videolar elinde bunan arkadaşlar varsa ve bana dvd için yardımcı olabilirse çok sevinirim?

yarışma sonuçu ne oldu bilgisi olan varmı

arkadaşlar kücük bi sorun var ben bu programda kendi istedigim sekılde similasyon yapamıyorum ...
programda olmayan bi makına yapaı özel similasyon ekleme sorunu var ...
bunun icin ayrı bir yazılım bilgisi lazım diyorlar ...
bilgisi olan vvarmı ...............

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar,

Programı kurdum videolar ile eğitime başladım.Paylaşımınız için teşekkür ederim.

Fakat benim ufak bir problemim var.Explorer'da bulunan "Express I/O Device Setup" ikonuna tıkladığımda videoda gösterildiği gibi setup ekranı açılmıyor.Bunun sebebi nedir ve nasıl aşabiliriz ?

Yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla,
Çağatay KAYNAK

Merhaba arkadaşlar,

Programı kurdum videolar ile eğitime başladım.Paylaşımınız için teşekkür ederim.

Fakat benim ufak bir problemim var.Explorer'da bulunan "Express I/O Device Setup" ikonuna tıkladığımda videoda gösterildiği gibi setup ekranı açılmıyor.Bunun sebebi nedir ve nasıl aşabiliriz ?

Yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla,
Çağatay KAYNAK

merhaba aynı sorun bende de var ve çok ugraştım fakat çözüm yok en son olarak bir bilgisayarda projeyi ooluşturuyorum ve bunu diger bilgisayara aktarıyorum daha sonra projeye devam edıyorum ..
not : bilgisayarının markasını ve modelın yazarmısın ..
bende minibookda söledigin sorun oluyor diger bilgisayarımda sorun gerçekleşmiyor...:cool:
kolay gelsıin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba aynı sorun bende de var ve çok ugraştım fakat çözüm yok en son olarak bir bilgisayarda projeyi ooluşturuyorum ve bunu diger bilgisayara aktarıyorum daha sonra projeye devam edıyorum ..
not : bilgisayarının markasını ve modelın yazarmısın ..
bende minibookda söledigin sorun oluyor diger bilgisayarımda sorun gerçekleşmiyor...:cool:
kolay gelsıin.

Toshiba SL300-11 M Pentium Dual Core 2 gb ram.

Tıkladıkdan yarım saat 45 dk sonra Out Of Memory hatası vererek açılıyor bende.

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31

Çevrimiçi üyeler

Geri