Uzatan kumanda yardım

kurtalan

Üye
arkadaşlar merhaba bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var. garaj kapısı var ileri geri kontaktör devresi var buna uzaktan kumanda modülü bağlayıp araçtan inmeden kapıyı açmak istiyorum mesaf en 100m olmalı nette çok var karar veremedim bana önerebileceğiz bir modül varmı.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arkadaşlar merhaba bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var. garaj kapısı var ileri geri kontaktör devresi var buna uzaktan kumanda modülü bağlayıp araçtan inmeden kapıyı açmak istiyorum mesaf en 100m olmalı nette çok var karar veremedim bana önerebileceğiz bir modül varmı.
Kontal elektronik'in ürünlerini gönül rahatlıgı ile tavsiye ederim.Çok kaliteli ürünler çıkarıyorlar,sakın çin mallları ile mukayese etmeyin.Degişken kodlu,kriptolu alıcı vericileri var.Yani kumandam kopyalanabilirmi gibi bir tereddütünüz olmaz.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri