trafo kurulumunu kime yaptıracağız.

veli125

Üye
arkadaşlar iş yerine trafo kuracağız.y.g le mesafesi 800mt.direklerle 800 mt hat çekip trafo kurulacak.kompazyon pano v.s.bu işle kimler uğraşıyor.100kva lık kurmayı düşünüyoruz.anahtar teslim.uygun fiyata kimler yapıyor acaba bilgi verebilirmisiniz.maliyet ne kadar oluryardımlarınızı bekliyorum.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bulunduğunuz şehirden bir firmayla çalışmak daha hesaplı olur. Hangi şehirde bu işi yaptırmak istiyorsunuz?

antalyadayız ama hesaplı olduktan sonra farketmez her ilden olabilir.tahmini fiyat ne kadar tutar bi bilginiz var mı acaba

antalya'da elektrikçilere git bu şekilde hesaplı olmaz topu topu 800 mt 100kva lık trafo ya çok acemisin kusura bakma ama yada çok ciimrisin

400 kva altı trafo işlerinde kar marjları okadar düştü ki, yapıp yapmamak arasında neredeyse fark kalmadı. o yüzden ancak antalya'dan bir firma güzel bir fiyat verip yapabilir.

Tesadufen ben bu gün sordum
13 -15 bin tl arasına mal oluyor.

rojamın arkadaşım
acemi veya cimrisin demişsin,
sebo04 arkadaşım sende 13-15bin tl demişsin.
bakın size bize çıkarılan fiyat listesini vereyim..bu fiyatı veren firma antalyada
şimdi gerçekten yaptığım cimrilikmi araştırma yapmaya gerek yok küçük bir yer dediğiniz işe 60 bin tl ye yakın fiyar çıktı
NOT:
Tedaşa Ödenecek Güvence Bedeli,Abonelik İşlemleri ücretleri,Geçici Kabul Ücretleri ve Proje onay ücretleri İşverene aittir. (Makbuzları ile ödeme miktarları belgelenip tarafınıza gönderilir.)Takip İşlemleri Yükleniciye aittir.

veli bey merhaba,
ben bir antalya firmasının elektrik mühendisiyim.Bizimle irtibata gecerseniz bizde bir fiyat çalışması yapmak isteriz.
Tabi işiniz daha yapılmamışsa,
Nobel enerji&mühendislik
05442471639
05545771011
numaralarım yukarıda.
iyi çalışmalar dilerim.

Veli bey benim size daha farklı bir öneridede bulunabilirim.
60000 tl yi gözden çıkardıysanız bence siz yenilenebilir enerji kaynaklarınıda gözden geçiriz derim.
İyi çalışmalar.

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri