Tıbbi Cihazlar İçin Paylaşım

tıbbi cihazların hata-arıza ve onarım teknikleri ile ilgili dökümanı olan bana özel mesaj atarsa sevinirim.

tıbbi cihazlarla ilgili döküman ve bilgi verirseniz sevinirim

tüm tıbbi cihazlar için yardıma hazırım RECEP ÖZTÜRK- EMFAMED BİYOMEDİKAL LTD.ŞTİ. ANESTEZİ İÇİN KADİR AYGÖRDÜ BEY DAHA İYİDİR.

tüm tıbbi cihazlar için yardıma hazırım RECEP ÖZTÜRK- EMFAMED BİYOMEDİKAL LTD.ŞTİ. ANESTEZİ İÇİN KADİR AYGÖRDÜ BEY DAHA İYİDİR.

Yaklaşımınız çok güzel.
Elinizdeki bio medikal cıhazların katolog teknik veri şema ,resim gibi veya teknik makaleler varsa siteye eklerseniz gelecegin biomedikalcilerine bir ışık olursunuz .

İyi niyetizden dolayı sizleri ve aynı duyguları paylaşanları kutlarım .

megep'in biyomedikal cihazlarla cok güzel bir arşivi var haberınız varmı bilmem.

diyarbakırda olup da eğitim vermek isteyenlere koşa koşa giderim... ben de radyoloji cihazları konusunda çalıştım bayaa bi ama teknik anlamda pek de iyi değilimdir. telefonum : 506 428 09 40

Elektronik tansiyon aletini dağıtıp,tansiyon ölçmeye başladığı anda "Beep" sesi vermesi için üzerine buzzer yerleştirip tekrar düzenlemem gerekiyor bu konuda bana yardımcı olabilecek birisi var mı ?

slm arkadaşlar ben tıbbii cihazlar diye bir ders alıyorum vize ödevimi bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim ödevim bellek motifleri ve davranışları şimdiden teşekkür ederim ..

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri