otomobil klımasına kaç psı gaz basılır

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
kardeşim emeğiniz için çok sağolun valla 1 aydır arıyorum sonuda buldum allah sizden razı olsun

Selamun aleyküm.

Biz 1 ay önce Vestel cool plas 1800 bth klima aldık.

Bugün sabah elektrikler gitmiş olabilir tam bilmiyorum klimanın kumandasından derecesini düşürmek için bastık klimanın 4 tane renkli iç ünite renkleri yanıp sönmeye başladı. Ama bir renk yanıyor sönüyor sonra diğer renk yanıyor sönüyor.

Allah rızası için bir yardım edin.Bazı kodları girdim dediğiniz gibi ama başaramadım. Yardım edebilir misiniz ?

kumandanızın pillerini yenileyerek ilk ve son 4 rakam/harf kodlarını giriniz işlem bittikten sonra kumandanızı klima iç üniteye tutarak mode tuşuna basıp biip sesini duyana kadar basınız bip sesi alınırsa hafızaya kodları yüklemiş olursunuz

Bunu yapıyorum ama bib sesi gelmiyor.

Klima iç üniteye tutarark mode tuşuna basmak ne demek onu anlayamadım ?

Bunu yapıyorum ama bib sesi gelmiyor.

Klima iç üniteye tutarark mode tuşuna basmak ne demek onu anlayamadım ?
hafıza ile ilgili bir sorun yok cihazda kumandadaki reset tuşuna basarak girdiğiniz kodları silip eski haline getirin ve özelden yazdığım şeyleri uygulayın

hafıza ile ilgili bir sorun yok cihazda kumandadaki reset tuşuna basarak girdiğiniz kodları silip eski haline getirin ve özelden yazdığım şeyleri uygulayın

Hocam zaten hiçbir kod geçerli olmadı bu yüzden nasıl sileceğimi de bilmiyorum ama şu an makine çok güzel çalışıyor ve o sinyaller çıkmıyor. Yardımınız için sonsuz teşekkürler.

hocam çok ayıp yahu :) bilgileri bir flash belleğe güvenerek saklanırmı hiç :) gönderin kendinize mail olarak orada güvenle saklansın değilmi :)

selam banada demirdöküm lorna lazım timer ışığı iki kez yanıp sönüyo bilen yardımcı olan varmı acaba

selamlar midea 24000 btu split klima iç ve dış ünite ara bağlantısında sorun yaşadım dış ünitede 4 adet giriş ve 1 adet topraklama girişi var iç ünitede ise 3 adet giriş ve 1 adet toprak girişi var

Şebeke beslemesini nereden gireceğimi ve ara bağlantının nasıl olacağını çözemedim yardım istiyorum teşekkürler:)

selamlar midea 24000 btu split klima iç ve dış ünite ara bağlantısında sorun yaşadım dış ünitede 4 adet giriş ve 1 adet topraklama girişi var iç ünitede ise 3 adet giriş ve 1 adet toprak girişi var

şebeke beslemesini nereden gireceğimi ve ara bağlantının nasıl olacağını çözemedim yardım istiyorum teşekkürler:)
iç dış terminal girişlerini resimle yardımcı olalaım kardeşim bir şeyleri gözden kaçırdığına eminim

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri