Beko lg yokkk muu

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Arkadaşlar,

ZASS F2 KODLU

Yardımcı olabilirmisiniz.

tam olarak aradığım konuydu teşekkürler

bu verdiğiniz kod vestel nature 24000 için geçerli midir? teşekkürler...

merhaba
benim vestel 12 000 btu klimam var.
e7 hatası veriyordu. servis çağırdım halletti. bana da hafıza yükleme kodlarını verdi.
şimdi kodları giriyorum. sonunda mode tuşuna basılı tutuyorum birşey olmuyor.
çalıştırma düğmesine basılı tuttuğumda bip sesini duyuyorum ve klima çalışıyor.
ancak kumanda ekranındaki kodlar gitmiyor.
pilleri çıkartıp taktığımda oluyor ancak bu seferde klima çalışmıyor.
bu işlemi yanlışmı yapıyorum yardımcı olurmusunuz.
teşekkürler.

Slm arkadaşlar bir arkadaşım iş yerini kapattığı için Cartel 12.000 btu marka duvar tipi klimasını bana verdi. klimayı bir servise montaj yaptırdım. klimanın gazını tamamladı yeni bakır borular taktı ve montaj yapıp çalıştırdı. Klima nın ekranında yaklaşık 20- 25 dakika sonra E5 hata kodu yazıyor fakat klima çalışmaya ve soğutmaya devam ediyor. Ekranda E5 yazdıktan yaklaşık 15- 20 dakika sonrada kapanıyor. montaj yapan arkadaşı tekrar çağırdım iç ünitedeki algılayıcılarda olabilir dedi onları test etti. birini çıkardığında L1 diğerini çıkardığında L2 hatası verdi yani onlarla ilgili bir sorun değil. Anlayacağınız olmadı. bu konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Slm arkadaşlar bir arkadaşım iş yerini kapattığı için Cartel 12.000 btu marka duvar tipi klimasını bana verdi. klimayı bir servise montaj yaptırdım. klimanın gazını tamamladı yeni bakır borular taktı ve montaj yapıp çalıştırdı. Klima nın ekranında yaklaşık 20- 25 dakika sonra E5 hata kodu yazıyor fakat klima çalışmaya ve soğutmaya devam ediyor. Ekranda E5 yazdıktan yaklaşık 15- 20 dakika sonrada kapanıyor. montaj yapan arkadaşı tekrar çağırdım iç ünitedeki algılayıcılarda olabilir dedi onları test etti. birini çıkardığında L1 diğerini çıkardığında L2 hatası verdi yani onlarla ilgili bir sorun değil. Anlayacağınız olmadı. bu konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/tüm-klima-arıza-kodları.39340/

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/cartel-split-klima-arızası.32245/

S.a arkadaslar alaska marka klma var e3 arızası verıyor bunu nedenı nedır dıs unıte sensorumu arızalı acaba bırde bu sensor nasıl sensor boru tıpımı yoksa hava sensorumu ? Acil bilgi verirseniz sevinirim.

Öncelikle ilgililere saygılarımı sunuyorum.Benim Teba marka duvar tipi split klimam ver.TS 18002 HP modelinde.Evimi değiştim :Yaşadığım yerde teba servisi olmadığı gibi çok anlayabilen de yok .Yinede arkadaşlar yardımcı oldular ve montajını yaptılar.Klimacı klimayı çalıştırdı.Sorun yoktu.Sonra elektirikçiye hat çektirdim.Önce çalıştı kapattım sorun yoktu.Sonra açtığımda Pre.Def diye bir kırmızı ışık yanıp sönüyor.kapatım açtım bektedim tekrar denedim olmuyor.Ustayı tekrar çağırdım anlayamadı.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden ilginiz için teşekkürler...

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri