su pompası balans ayarı

tenvir

Üye
Büyük su pompamızın bir kanadı kırıldı ve bizde tamir ettik ancak balans ayarını yapamadık.Pompa çok büyük olduğu için balans ayarına götüremedik.Dolayısıyla balans ayarının yerinde yapılması lazım.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.Yerinde Balans nasıl yapılır.? Saygılarımla

Bildigim kadarı ile yapılamaz.Ama sadece pervaneyi götürürseniz yeterli olur.

Yerinde balans konusunda bilgisi ve/veya tecrübesi olan yok mu?Yardımlarını bekliyorum.Saygılarımla

umarım kırık fandadır
benimde bildiğim kadarıyla yoksa komple götürmekten baska şansın yok
ben 75 hp nin yaptırdım sökmek zorunda kaldım .

Yerinde balans konusunda bilgisi ve/veya tecrübesi olan yok mu?Yardımlarını bekliyorum.Saygılarımla

Her fanı yerinde balans yapamazsınız. Büyük fanlarda seyyer balans cihazı çok verimli olmuyor.

Yerinde balans yapmak için ise bunun cihazını satın almanız gerekir. Sonra da fanın devirini ayarlayarak cihazın size dediği noktalara ağırlık koymanız veya çıkartmanız gerekir. Önce döndürüyorsunuz, belli bir yere referans bir ağırlık konuluyor sonra döndürüyorsunuz sonra da denilen yere ağırlık ekliyor veya çıkartıyorsunuz vs....

Ankara'da bildiğim bir firma var. Onlardan yardım alabilirsiniz. Reklam olmasın diye yazmıyorum ama pm atarsanız bana size yardımcı olabilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri