Sokak Aydınlatma Bağlantısı

Role ile fotosel bağlanabilir

Sent from my GT-I9505 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sen bunu nereye kullanacağını yazsan çözüm daha kolay olacak aslında. Zaman ayarlı prizden de işini görebilirsin. Sayının azlığına göre bahçe aydınlatması gibi. Fakat tknsyn
ve
genç arkadaş
durumu iyi şekilde izah etmişler. Ek olarak göz koyarsan gözü araba farları yada armatürün ışıklarından korunaklı yerde barındırmalısın. Biz röle kullanıyoruz fakat göz hem daha ucuz hemde bulutlu havalarda karardığı zaman devreye giriyor iyi oluyor. Bence daha kullanışlı

2adet 30wat projektoru sadece entes marka fotosel role ve goz le baglamıstım cok basımı agrıttı sorun ustune sorun gece yanıp gunduz sonuyordu uc gun sonra gunduzlerı sonmemeye basladı vs vs ıkı uc kez bu gunduz yanma olayını yaptı daha sonra bu montajını yaptıgım devreye sayport marka kontaktor bagladım bakalım nolcak sorunları cozecekmı yanı gunduzlerı sonecekmı bılmıyorum arkadaslar bagladıgım bu kontaktor faydası olurmu lutfen cevap verırsenız cok sevınırım bu konu kafamı cok mesgul edıyor...bırde aksam role devreye gırdıgın de bagladıgım ıkı adet 30wat prjektor uc dort kez yanıp yanıp sonuyor bu gozun ısık almasından kaynaklanıyor sanırım ama sonra normale donup yanıyor yanı bu yanıp sonmeler devrddekı aletlere zarar verırımı yanı fotosel role ve kontaktore ??????????????

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,971
Son üye
umutcelik

Yeni konular

Geri