Og Kesicisinin Sökülmesi & Toplanması (resimli)

Ben Meslek Lisesinde Yüksek gerilim derslerine giren bir öğretmenim. Çalışma güzel olmuş. Teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Harika bir paylaşım, devamını tüm OG-YG malzemeleri için bekliyoruz. Fotoğraf göremeyen arkadaşların kullanıcı ayarlarında (Seçenekleri düzenle )problem olabilir.Kullanıcı ayarlarında konu gösterim şekillleri kısmı işaretli olmalı...

Güzel paylasiminiz icin tesekkurler.

Bu kesiciyi kac kV ta ve kac amperde kullandıgınızı da yazabilirmsinz?

Ayrica bu tip kesicilerde nasıl bir koruma elemanı kullanılıyor acaba(Röle?)?

Güzel paylasiminiz icin tesekkurler.

Bu kesiciyi kac kV ta ve kac amperde kullandıgınızı da yazabilirmsinz?

Ayrica bu tip kesicilerde nasıl bir koruma elemanı kullanılıyor acaba(Röle?)?

Burçin ERİŞEN merakla sorunun cevabını bekliyoruz saygılar.

Sn.ekrem.kolu ve Sn.mustang27

Sorunuzu daha yeni farkettiğim için kusura bakmayın

Bakımını yaptığım kesici 36kV - 16KA'dir

gercekten gusel dusunulmus bır paylasım resımlerle anlatım daha akılda kalıcı oluyor en azından parcayı tanıyorus gorunce afallamayıs:))devamını beklıyorus

gerçekten çok güzel ve eğitici bir açıklama olmuş devamını bekliyoruz... :)

iyi bir paylaşım daha ayrıntılı göndeririseniz iyi olur

slm arkadaşlar bana acilen kesiciler hakkında ayrıntılı bi şekilde bilgi lazım elinde olan varsa lütfen yazar veya yollarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

örnek çok güzel. diğer kesici tipleri ile ilgili detaylar göstermeniz dileğiyle. başarılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Geri