motor sürücü fiyatları

amasyali

Üye
bulunduğumuz yöre itibari ile fiyat ön planda olmasından dolayı en ucuz seri frekans cevirici ve softstarter markalarına ihtiyacımız vardır. Bu konuda yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim. pazarlamacı ve satıcı firmalar özelime yazarlarsa makbule gecer.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
1 ad 45 kw
1 ad 37 kw
3 ad 4 kw
3 ad 3 kw
siemens micromaster 440 vectörel inverter lazım

Bence, Mitsubıshı fıat / kalıte olarak su an ileridedir. Pıyasaya cok büyük ıskonto ıle girdiler. Ben yeni işyerımde kullandım, deneyın görürsünüz.

fujı inverter denemeni tafsiye ederim cok kullanıslı

Teco marka sürücüler piyasada fiyat ve kalite açısından iyi,fiyat verebilirim.

delta markada iyidir biz iş yerinde kullanıyoruz kaliteside iyi fiyatıda.kavram mühendislik satıyor web arayıp tel

Mitsubishiler baya iddialı..fiyat-performans olarak şuanda en iyi durumda olan marka bana göre

arkadaşlar merhaba
mitsubishi inverterleri nereden temin edebilirim?özelden firma telefonu bildirebilirmisiniz?
kolay gelsin

2.2 ve 3.7 yada 4 kw lık 3 fazlı sürücü fiyatı alabilirmiyim öğrenciyim bitirmeprojemiziçin lazm yardım ederseniz sevinirim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri