Motor etiketinde sadece üçgen işareti var yıldız üçgen yol verebilir miyim ?

Enessahin

Üye
Merhaba elimde 22kwlık bir motor var pompa olarak kullanacağım yanlız etiketinde yıldız simgesi yok sadece üçgen simgesi var 400v yazıyor fotoğrafı eke koyuyorum bu motora yıldız üçgen yol verebilir miyim ?
Merhaba elimde 22kwlık bir motor var pompa olarak kullanacağım yanlız etiketinde yıldız simgesi yok sadece üçgen simgesi var 400v yazıyor fotoğrafı eke koyuyorum bu motora yıldız üçgen yol verebilir miyim ?
Yoksa soft starter mi yapayım cevaplarınızı bekliyorum?

Ekli dosyalar

• IMG_4811.jpeg
    IMG_4811.jpeg
    326.7 KB · Görüntüleme: 67
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Y / ∆ modası geçti.Soft starter ( 3 faz beslemeli ve bypaslı ) yolverme
en uygunudur.Bir üst güç seçmeniz de yarar var.Üstünde,akımına uygun MKŞ ve kaçak akım ( F tip ) olacak.

Son düzenleme:
Y / ∆ modası geçti.Soft starter ( 3 faz beslemeli ve bypaslı ) yolverme
en uygunudur.Bir üst güç seçmeniz -
de yarar var.Üstünde,akımına uygun
MKŞ ve kaçak akım olacak.
Doğrudur ustam yanlız maliyet olmaması için gerekli malzemeler elimde olduğu için yıldız üçgen yol vermek istiyorum verebilir miyim herhangi bir sakınca olur mu sizce ?

Etikete göre sadece üçgen bağlayabilir siniz. Mecburen özel trafinuz mevcut ise direkt , yoksa soft start veya inverter ile yol verevilirsiniz.

Yoksa soft starter mi yapayım cevaplarınızı bekliyorum?

fotodaki motora yıldız-üçgen yol verebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri