Kontaktör A1 A2 ucu

Teşekkür ederim hocam

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
ya benim kafam takıldı anlayamadım.
kumanda devresinin r ve mp uçları mı a1 ve a2 ye giriyor.
birde a1 ve no yu neden köprü yapıyolar

Sen kontaktorle ne yapmaya calisiyorsun?. Elektrikle munasebetinin kaynagi nedir. Ogrencimisin?

ya benim kafam takıldı anlayamadım.
kumanda devresinin r ve mp uçları mı a1 ve a2 ye giriyor.
birde a1 ve no yu neden köprü yapıyolar

merhaba evet faz a1 e girer notür (mp) a2 ye girer no dediginiz normalde acik kontak demek istediniz herade bu no ise mühürleme icin kullanilirm yani starta bir basusta devamlı calismasi icin kontaktorun

merhaba evet faz a1 e girer notür (mp) a2 ye girer no dediginiz normalde acik kontak demek istediniz herade bu no ise mühürleme icin kullanilirm yani starta bir basusta devamlı calismasi icin kontaktorun
hocam bu kısmı anladım kumanda faz ve nötr bobin uçlarına giriyor. bir kontaktörde rastlamıştım. a1 ve no ucunun köprü yapmışlardı bunun sebebi ne peki ?

bide 2 motoru sıralı çalıştırmak istiyorum. yani önce 1. motor çalışmadan 2. motor çalışmayacak bunu nasıl yapabilrim.

bide 2 motoru sıralı çalıştırmak istiyorum. yani önce 1. motor çalışmadan 2. motor çalışmayacak bunu nasıl yapabilrim.

sirali derkrn otomatikmi yoksa birkere starta bastiktan sonra ikinci kez basistami 2. motor calissin

2 start 2 stop var 1. motor çalışırken 2. motoruda 2. start butonuna basarak çalıştırmak istiyorum. 1 . motor çalışmadan 2. motorunda çalışmasını istemiyorum. bide a1 ve no neden köprü yapılıyor. teşekkürler :)

2 start 2 stop var 1. motor çalışırken 2. motoruda 2. start butonuna basarak çalıştırmak istiyorum. 1 . motor çalışmadan 2. motorunda çalışmasını istemiyorum. bide a1 ve no neden köprü yapılıyor. teşekkürler :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri