Kompanzasyon

Bilgi.

Ekli dosyalar

• CEZA SINIRLARI.pdf
    33.7 KB · Görüntüleme: 14
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhaba ustalarım benim de küçük bir sorunum var yardımcı olursanız makbul olur mu.
8 aydır yeni tesis satın aldık aldığımız günden itibaren cezadayız kapasitiften cezaya giriyoruz. Sistem yüke binice dengeye geliyor ama tesis çalışmayınca cezaya giriyoruz.
Şöyle ki benim düşüncem osos sitemi og den okuma yapıyor ama ben kompazasyonum ise ag'dedir.
Bu ile ilgilene görüştüm og kompazasyondan pek verim alamayız yine cezaya girme durumu olur.
Bu sebepten nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilemedim.
tesis yükteyken sabit kondasatör yükselteceğim. tesis yükte olmayınca da küçülteceğim.
tesis trafosu 1000kv
tesis gerekli güç: 623kw

Merhaba ustalarım benim de küçük bir sorunum var yardımcı olursanız makbul olur mu.
8 aydır yeni tesis satın aldık aldığımız günden itibaren cezadayız kapasitiften cezaya giriyoruz. Sistem yüke binice dengeye geliyor ama tesis çalışmayınca cezaya giriyoruz.
Şöyle ki benim düşüncem osos sitemi og den okuma yapıyor ama ben kompazasyonum ise ag'dedir.
Bu ile ilgilene görüştüm og kompazasyondan pek verim alamayız yine cezaya girme durumu olur.
Bu sebepten nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilemedim.
tesis yükteyken sabit kondasatör yükselteceğim. tesis yükte olmayınca da küçülteceğim.
tesis trafosu 1000kv
tesis gerekli güç: 623kw
İndüktif kompanzasyon yapabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri