Kedi deyip geçmemek lazım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kedilere oynaması için yün yumağı, küçük top vermezde elektronik malzemeler içinde büyürse havyaya sarılarak uyur.

kedi sever bir elektrikçi olarak meaaaow demek istiyorum :)

Ne kadar kedi varsa....................

................ondan daha fazla fare vardır :D

National Geographic'te bir belgesel vardı, kedilerin vahşi yönleri diye. Çok hoş bir belgeseldi gerçekten. Kediler gerçekten de düşündüğümüzden çok daha enteresan canlılar.

Günlük 1 litre süte bu iş tamamdır. iş kazasıda geçirmez nasılsa düşünce dört ayak üstüne düşecek. en ufak yerlere kadar girer.

Ben size ne demiştim ? "KEDİ DEYİP GEÇMEMEK LAZIM" demiştim. Dediğim oldu Allahsız kitapsız dinsiz imansız bir kedi girdi trafoya seçimi sabote etti :D

Daha ne kediler var memlekette bakında görün şerefsizleri :)

LanetKedi1.jpgLanetKedi2.jpgLanetkedi3.jpgLanetkedi4.jpg

Merhaba.“IN” ve “OUT” 'un zaman içindeki değişimi;

Normal trafolu adaptörler (OUT)
Smps trafolu adaptörler (IN)

Flamanlı akkor tip lambalar (OUT)
Led,tasarruf tipi lambalar (IN)

Starterli-klasik şok bobinli flüoresan lamba (OUT)
Startersiz elektronik balastlı flüoresan lamba (IN)

Uydu alıcısız lcd’ler (OUT)
Uydu alıcılı tümleşik lcd’ler (IN)

Kontak anahtarıyla otomobili ilk çalıştırma (OUT)
Mağnetik kartla otomobili ilk çalıştırma (IN)

Normal binek araçlar (OUT)
4*4 çekişli jip tipi arazi araçları (IN)

Mekanik beyinli çamaşır,bulaşık,kurutma makineleri (OUT)
Mikrodenetleyicili (Pic) programlı çamaşır,bulaşık,kurutma makineleri (IN)

Analog (İbreli) multimetreler (OUT)
Dijital (sayısal) multimetreler (IN)

Lambalı,eski tipteki,ağır olan radyolar (OUT)
Transistorlü,entegreli hafif olan radyolar (IN)

Masaüstü pc’ler,dizüstü pc’ler,netbook’lar (OUT)
Tablet pc’ler,android mobil cep telefonları (IN)

Ansiklopediler,kütüphaneler,yazılı kitap kaynakları (OUT)
İnternetten sorgulama ile bilgi öğrenme (IN)

4 silindirli,çok yüksek silindir hacimli,benzinli-karbüratörlü,çok düşük HP’li araç motorları (OUT)
3 silindirli,çok daha düşük silindir hacimli,türbo benzin motorlu,çok yüksek HP’li araç motorları (IN)

Hacivat-karagöz (OUT)
TRT1’deki kuklalar (IN)

Kedisine evinde kötü,sadistçe davranan psikopat öğrencinin okuldan atılması (OUT)
Trafolara bazı yaramaz kedilerin girmesi,trafoların bu nedenle de bozulması (IN) :)

Kolay gelsin.

sayın yaşli uzman siyaset bızım neyımıze vatandaş olarak oyumuzu verdık geçtık tercihimizi yaptık şimdı eğrı oturup doğru konuşalım enerjı bakanı içten samımı bence fetbazlık düşünerek o kelımeyı soylemedı biri kedi trafoyu patlattı demiştır oda gazetecilere aynısını konuştu farzedelım fetbazlık düşünerek soyledı bence yanlış anlamayın adamın günahına gırıyorsunuz allahsiz kitapsız demenızı size yakıştıramadım kazım hoca tepkı gostermış haklı bende aynı duşuncedeyım ben allahsiz kitapsız demiyeceğım ama eğer bizlerı kandırıyorsa hakkımı helal etmıyorum canı cehenneme

ilave yaşadığım bir olayı anlatayım bir fabrıkanın elektrik dağitim panosu yanmıştı gittım resmen alev almış yanmış yanma sebebıde bir fare ve yılan fareyı kovalamış yılan kabloların arasında kisa devre yaptırmış panoyu yakmış fabrıkada 20 kişi çalışıyor 3 gün uğraştım yenıden malzeme alıp devreye aldım yukarda yorumumdada var D.D.Yollarıı yol duzergahında panolara kedi girip patlatıyormuş farelerın mekanı bılıyorsunuz panolar kedilerde fare yakalamak için gırıyor ben bu yerlere elektronik fare kovucu yaptım verdım olmaz dıye bişey yok bu meslekteyseniz çok çok ıyı bilmenız lazım

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,457
Kullanıcılar
450,396
Son üye
murataydnnn1

Yeni konular

Geri