Keb sürücüye nasıl bağlanırım?

iso419

Üye
Selamlar.
Keb sürücülere nasıl bağlanabilirim. içindeki parametreleri alıp kaydetmek istiyorum. yardımcı olursanız teşekkürler...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bilen birisi yok mu? ne tür bi kabloyla bağlanmam lazım.

teşekkürler. üzerinde ekranı var sadece 36 tane parametre göreünüyor.

slm
keb kombıvıs ve keb cp mod dıye ıkı tane program var bunları ınt ındırebılırsın baglantı ıcın rs 232 gırıslı kontrol panelın olması lazım
kablo ozel degıl kendın yapabılırsın kolay gelsın

bende var arkadaşım çalıştığım firmada ben keb lere bağlanıyorum ama çok zor bir programları var. Kablo sürücüye takılan ekranın altındaki soket yerine takılıyor. diğer ucuda pc ye basit bir kablo ellede yapa bilirsin sanırım. Ayrıntılı bilgi istersen verebilirim.

sayın elktek arkadaşım. kombivis lemi bağlanıyorsun yoksa PC mode ile mi bağlanıyorsun keb e. birde rs 232 bağlantı şeklini söylersen sevinirim. slmlr

elktek . slm. bana keb paramaetreleri hotmailden geldi. bunları kombivis yada PC mode nin içine nasıl aktaracağım . slm.

arkadaşlar bu konuda kapsamlı bilgiyi benden alabilirsiniz.
keb e bağlanmak için combiviss le bağlanıyoruz.
kablo bağlantısı:
pc tarafı-----------------------------keb tarafı
(dişi)---------------------------------(erkek)
pin 2----------------------------------pin 2
pin 3----------------------------------pin 3
pin 5----------------------------------pin 7
programı kurun ve çalıştırın otomatik kendisi bulup parametre listesini açması lazım herşey doğruysa. yalnız combiviss in kurulumu biraz karışık. dikkat edin.

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri