JENARATÖR Transfer Panosu Yardım

rexrex

Üye
herkeze selamlar bir işletmede 1 jenarötöre 2 transfer panosu koyulabilirmi bu işletme 3 katlı 1 katı ayrı kofradan besleniyor 2 katı ayrı ve 2 kat transfer panosuna bağlı aralarında çakışma olurmu olursa araya ne koymalı ve bilgi sahibi kimselerden yardım bekliyorum mümkünse çizimle yardımcı olunuz.jenarötör aksa

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
herkeze selamlar bir işletmede 1 jenarötöre 2 transfer panosu koyulabilirmi bu işletme 3 katlı 1 katı ayrı kofradan besleniyor 2 katı ayrı ve 2 kat transfer panosuna bağlı aralarında çakışma olurmu olursa araya ne koymalı ve bilgi sahibi kimselerden yardım bekliyorum mümkünse çizimle yardımcı olunuz.jenarötör aksa

2.bir transfer panosu kurdum ve 1.transfer panosundan 7x1 kabloyu ortak bağlayarak 2. transfer panosuna taşıdım bağlantısını yaptım sistem çalışıyor sadece 1.transfer panosunun gördüğü enerjiyi algılayıp onagöre devreye girip çıkıyor. ama buda bir çözüm oldu bu iş için sonuçta sürekli enerji olacak..;)

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,974
Son üye
umitseyhan

Yeni konular

Geri