ihlas süpürge arızası

istanbuldayım arayın görüşelim 0536 462 18 59

Merhaba arkadaşlar,
Bende de Temizlik robotu var. Dün temizlik yaparken makineden duman geldi. Servise götürdüm motoru yanmış değişecek dedi. 300 TL civarı para istedi. Bunu sardırsam eskisi kadar verimli olur mu? Yada daha uygun fiyata bulabilir miyim?
kardeş aynı robot bendede var seninki yine iyi bulunduğum ilde bana tam 420 tl dediler makina hala teknik serviste benden haber bekliyorlar motoru takmak için.

Servis fiyatları standart değil mi? Yuh, Ben bulundupum yerde 200 tlTye aldım taktım ve şimdilik sıkıntı yok çalışıyor...

Servis fiyatları standart değil mi? Yuh, Ben bulundupum yerde 200 tlTye aldım taktım ve şimdilik sıkıntı yok çalışıyor...
bende taktırmaktan vazgeçtim eski elektirik süpürgem hala duruyor gidip makinayı geri alıcam az önce fiyatlarına baktım 130 tl'den 200 tl'ye kadar fiyatları değişiyor.
200 desek adamlar 220 tl takma ücreti istiyorlar.

bende taktırmaktan vazgeçtim eski elektirik süpürgem hala duruyor gidip makinayı geri alıcam az önce fiyatlarına baktım 130 tl'den 200 tl'ye kadar fiyatları değişiyor.
200 desek adamlar 220 tl takma ücreti istiyorlar.

A.S Hayırlı Cumalar

Sana tiyo vereyim .
1 .
Atmayı kafaya koydun ise kargosu benden bana gönder 2 el süpürge sahibi olayım ( kusura bakma biraz dolduruşa getireyim dedim )
2 .
Yalnız elektrik ( enerji ) vereceğin zaman önemli elektrik bilğin olmalı ( elk sistemin işleyişi ) UYARI dır
Atma gözü ile bakıyorsan süpürge makinasının dikkatlice aç nasıl açtın ise toplama sırasını kafana , kağıda dök , soketleri işaretlendir , video veya fotolandır vs gibi .

Kendine biraz güven getir , nasıl olsa attım say , toplayabileceğinden gözün kesiyorsa motoru alıp takarsın .
istersen almadan önce eski motoru ( arızalı ) tekrar takıp tak topla güvenin artmış olur .

Belki senin gibi başına gelmiş komşularında problemleri çözersin .
kolay gelsin . Sağlıcakla Kalın .

Not : UYARI dır
Bu tavsiye uyup uymamak karar sizi bağlar , Benim sorumluluğumda değildir , ilk önce elk sisteminin işleyişini bilmeniz gereklidir , tüm güvenlik önemleri alınmalıdır .

A.S Hayırlı Cumalar

Sana tiyo vereyim .
1 .
Atmayı kafaya koydun ise kargosu benden bana gönder 2 el süpürge sahibi olayım ( kusura bakma biraz dolduruşa getireyim dedim )
2 .
Yalnız elektrik ( enerji ) vereceğin zaman önemli elektrik bilğin olmalı ( elk sistemin işleyişi ) UYARI dır
Atma gözü ile bakıyorsan süpürge makinasının dikkatlice aç nasıl açtın ise toplama sırasını kafana , kağıda dök , soketleri işaretlendir , video veya fotolandır vs gibi .

Kendine biraz güven getir , nasıl olsa attım say , toplayabileceğinden gözün kesiyorsa motoru alıp takarsın .
istersen almadan önce eski motoru ( arızalı ) tekrar takıp tak topla güvenin artmış olur .

Belki senin gibi başına gelmiş komşularında problemleri çözersin .
kolay gelsin . Sağlıcakla Kalın .

Not : UYARI dır
Bu tavsiye uyup uymamak karar sizi bağlar , Benim sorumluluğumda değildir , ilk önce elk sisteminin işleyişini bilmeniz gereklidir , tüm güvenlik önemleri alınmalıdır .
bilgiler için sağol kardeş
motoru internetten sipariş edip bir tamirci dostumuz var ona taktırıcam az çok söküp takma işlerinden anlarım ama bi anlayan biri yapsa daha iyi olur diye düşündüm.

Merhabalar size bir sorum var ihlas aura süpürgem var 10 yıllık bir robot suyunu koyuyorum ama pislikler oraya gelmiyor ve pislikler dışarı çıkıyor tamda bilmiyorum hortumunda mı problem var anlamadım önceden böyle bir sorunum yoktu yardımcı olursanız sevinirim ?

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri